Akademie pro základní školy

Zuzana Halabalová

Akademie pro základní školy

55 Tuto událost si zobrazilo 55 lidí.

Vytvořili jsme akademii pro základní školy – 6 školení speciálně upravených pro základní školy tak, aby z nich zástupci ZŠ získali maximum. Zahrnuje vše od základů budování značky školy, strategické komunikace, tvorbu grafických materiálů až po konkrétní tipy a triky pro sociální sítě. Se všemi znalostmi zvládnete předat současným rodičům, žákům i rodičům budoucích prvňáčků všechny důležité informace takovým způsobem, abyste zlepšili vztahy nebo aby si vybrali právě vaši školu.

 

Obsah Akademie

Neučíme teoretické informace od stolu. Ukážeme vám praktické přímo aplikovatelné postupy a doporučení, jak zlepšit komunikaci školy a získat více žáků.

Facebook pro školy – buďte tam, kde jsou vaši uchazeči celý den
Vytvořte na Facebooku silnou komunitu kolem vaší školy Naučíte se, jak mít tisícové dosahy, jak tvořit a propagovat Události i základy krizové komunikace. Zkrátka vše pro to, abyste byli pořádně vidět!

Instagram pro školy – vytvořte silnou komunitu kolem vaší školy
Jak komunikovat na Instagramu? K čemu je to vlastně dobré? Naučíme vás, co sdílet na Instagramu, jak komunikovat na sociálních sítích, a jak vytvářet kvalitní obsah, který vaše žáky a rodiče zaujme.

Jak na školní web – konkurujte i těm nejlepším v on-line světě!                                       Ukážeme vám, jak na školní web od A do Z.

Canva pro základní školy – tvořte úžasné materiály k propagaci i výuce                        Zapomeňte na plakátky vytvořené ve Wordu nebo PowerPointu. Seznamte se s Canvou! S tímto sympatickým grafickým editorem vytvoříte snadno a rychle úžasné návrhy pro výuku i propagaci své školy.

Jak budovat značku školy – vybudujte silnou značku                                                                Školení se zaměřuje na strategické řízení školního náboru, značky (brandu) školy i školní pověsti. Naučíme vás, jak na výchovné poradce, ukážeme si, co je segmentace a jak pomocí segmentace oslovit žáky i rodiče.

Den otevřených dveří – vytvořte nezapomenutelný den                                                                 Den otevřených dveří je nejdůležitější událost školního náboru – všechny burzy, veletrhy, návštěvy na ZŠ i on-line kampaně směřují k jedinému cíli: aby na dny otevřených dveří přišlo co nejvíce zájemců. Proč? Protože statisticky máte 65% šanci, že vaše návštěvníky uvidíte v září v lavici.

Co je na Akademii nejlepší

 1. Budete dostávat průběžné praktické domácí úkoly a přípravu na setkání – zpravidla spojené s realitou vaší školy, nic tak nepřijde vniveč
 2. Seznámíte se s průzkumy o rozhodovacím procesu rodičů a dalšími odbornými materiály Než zazvoní
 3. Předáme vám praktické know-how ve školském marketingu
 4. Vyměníte si zkušenosti s kolegy z jiných škol a vzdělávacích institucí
 5. Vždy vám bude k dispozici profesionální lektor pro individuální konzultace a to nejen na setkání, ale i v průběhu vaší účasti v Akademii

Cena a organizační informace

 • Cena: 6 000 Kč bez DPH
 • Po absolvování Akademie obdrží účastníci certifikát DVPP s akreditací MŠMT
 • 6×6 vyučovacích hodin + konzultace zdarma, elektronické materiály a záznamy školení
 • Třídy se otevírají pro 4-10 posluchačů. Program se vypisuje pouze ON-LINE
 • Akademii internetového marketingu je možné hradit Šablonami pro ZŠ
 • Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

 

 

Datum a čas

Začátek: 07-12-2022 09:30 do
Konec: 07-12-2022 13:30
 

Místo konání

Online událost
 

Typy událostí

 

Kategorie akce

 

Datum ukončení registrace

07-12-2022