Webinář ZDARMA: Jak získat nejvíce uchazečů o školu rok dopředu

Zuzana Halabalová

Webinář ZDARMA: Jak získat nejvíce uchazečů o školu rok dopředu

11 Tuto událost si zobrazilo 11 lidí.

O webináři

Dny otevřených dveří jsou pro střední školy už dávno standardem a povinným minimem, které uchazeči od škol čekají. Se správnou propagací a průběhem mohou být velmi silným nástrojem, který ale dokáže oslovit jen malou část cílové skupiny – uchazeči školu musí v první řadě znát, poté vědět, jaké obory nabízí, a škola ještě musí uspět v enormní konkurenci. Kombinace těchto filtrů způsobuje, že většina potenciálních uchazečů zůstane před branami školy.

Je tady ale velký potenciál situaci změnit: stačí dny otevřených dveří přejmenovat a využít je směrem k mladším žákům. Využijte to nejlepší, co na dnech otevřených dveří již dávno děláte, přizpůsobte komunikaci a získejte potenciální nové uchazeče roky dopředu pomocí zážitkových dnů! Na webináři si ukážeme, jak nabídnout pomocnou ruku základním školám či unaveným rodičům a získat nadšené fanoušky dávno před tím, než se začnou rozhodovat o střední škole.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 1. 12. 2022 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 – 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace
 

Datum a čas

Začátek: 01-12-2022 10:00 do
Konec: 01-12-2022 11:30
 

Místo konání

Online událost
 

Typy událostí

 

Datum ukončení registrace

01-12-2022