Jakub Roh: správné cíle jsou ty, které posouvají dopředu co nejvíce lidí

Nela PliešovskáMarketingové tipy, Novinky

Jakub Roh, náš seniorní marketingový konzultant, se v rozhovoru pro web www.zijuspesne.cz podělil o své zkušenosti z Než zazvoní.

V rozhovoru se dotkl také toho, proč jsou důležitá data a analýzy, že bez skvělého produktu není reklama k ničemu a že když děláte správnou věc, úspěch se dostaví, i když začátky můžou být těžké.

Co je cílem projektu Než zazvoní?

Cílem Než zazvoní je pomáhat školám k plným třídám, a to primárně pomocí marketingu. Nejde ale jen o reklamu – když stojí produkt za nic, ani sebelepší reklama dlouhodobě nepomáhá. Proto pomáháme dobrým školám s propagací a pokud mají školy nějaké nedostatky, pomáháme je transformovat pomocí sběru dat, analýz i strategických doporučení. Z našeho pohledu tak školám pomáháme být lepší – být lépe vidět, srozumitelně komunikovat, sbírat data a rozhodovat se na základě nich nebo třeba aktivně pracovat s pověstí školy. Ve finále tyto kroky vedou k tomu, že školy mají plné třídy.

Nejvíce se věnujeme středním školám, méně pak základním a mateřským a začínáme spolupracovat i vysokými školami a univerzitami. Mimo to hodně školíme a některá akreditovaná školení jsou naprosto unikátní – například sociologické školení o pochopení Generace Z nebo workshop tvorby webu a strategie.

Zajímá vás, jak se vyvíjel projekt Než zazvoní nebo koho Jakub sleduje na sociálních sítích? Přečtěte si celý rozhovor na www.zijuspesne.cz.

Vytvářejte profesionální fotografie a videa

Zvládli jste správu sociálních sítí. Dokáží ale vaše fotky a videa ve virtuálním prostoru obstát a přitáhnout pozornost, kterou potřebujete? Zaujme váš obsah náročné mladé publikum? Nemusíte být profesionální fotograf ani vlastnit zrcadlovku, aby vaše fotografie vypadaly k světu. 

Na workshop Základy fotografie pro školy potřebujete pouze chytrý telefon s kvalitním fotoaparátem. Přihlaste se ještě dnes.

Více o workshopu