Přidejte se do našeho týmu


Podílejte se s námi na projektech, které opravdu mají smysl. Jsme malý tým se zapálením pro věc - zkoumáme, školíme a pomáháme českým i slovenským školám k tomu, aby byly lepší. Měníme vzdělávání odzdola a jsme v tom úspěšní. Staňte se součástí Než zazvoní a pomáhejte školám s námi!

Koho právě hledáme?


Marketingový konzultant

Jste v marketingu jako ryba ve vodě? Láká vás smysluplná práce ve stabilním prostředí školství?  Pojďte s námi pomáhat školám v Česku i na Slovensku!

Mám zájem

Account Manager

Jste obchodník tělem i duší? Láká vás smysluplná práce ve stabilním prostředí školství? Pojďte s námi pomáhat školám v Česku i na Slovensku!

Mám zájem

Školy se na nás v oblasti poradenství obracejí nejčastěji ve třech situacích

  • Dostaneme konkrétní požadavek (např. chceme zlepšit web, den otevřených dveří, logo, audit, vyřešit specifickou otázku)
  • Jsme požádáni o rozbor, doporučení a opatření: “Tady máte naši školu, potřebujeme více žáků/chceme si udržet stávající počet uchazečů/udržet se na špici. Podívejte se na nás a navrhněte, co máme udělat a s čím nám pomůžete. Myslíme si, že máme ten/ten problém, ale ověřené to nemáme.”
  • Jsme osloveni, abychom na nějaký čas převzali koordinaci náborových/marketingových aktivit, se školou se nějaký čas pravidelně setkávali, zaučili personal, nastavili procesy a identifikovali co je potřeba vše udělat a v některých případech to i sami udělali. Po smluvenou dobu tak škola obdrží intenzivní péči, která se časem umírňuje tak, aby škola přešla k maximální samostatnosti.

Jak v Než zazvoní pomáháme školám?

Zkoumáme

Vytváříme vlastní průzkumy školního trhu mezi žáky základních a středních škol, učiteli i výchovnými poradci. Pravidelně zveřejňujeme exkluzivní data o náborových aktivitách škol, nebo o rozhodování uchazečů a jejich rodičů. Disponujeme odpověďmi od tisíců respondentů ze všech krajů ČR.

Školíme

Školíme učitele, vedení škol i ředitele. Pořádáme certifikovaná školení buď veřejně pro přihlášené nebo uzavřeně pro jednu školu. Připravujeme školení na míru. Vedeme ucelený vzdělávací program Akademie Než zazvoní. Náš tým profesionálních lektorů si zakládá si na osobním přístupu, minimu teorie a maximu praxe.

Radíme

Pomáháme školám přímo u nich, tam, kde je to nejvíce potřeba. Radíme s náborem, konzultujeme a vedeme školní náborové týmy. Vytváříme komunikační strategie, měníme vnímání značky, pomáháme s propagací na sociálních sítích, a učíme školy vést efektivní kampaně a aplikovat moderní marketing v praxi.

Podívejte se, jak můžete školám pomoci i vy


Jak SOŠ a SOU Polička
změnila svou pověst
za 2 rokyJak SŠZZ Olomouc
posunula svou online
prezentaci na špičku


Není žádná z těchto pozic pro vás? Napište nám.

 

"*" indicates required fields

Max. file size: 256 MB.
[quform id="26" name="Account Manager - form"]
 

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení