Plná první třída ve třech krocích

Zápisy do prvních tříd se pomalu blíží, rodiče zjišťují informace o školách a hledají takovou, která bude pro jejich dítě nejlepší. Nenechte je tápat. Usnadněte jim cestu k vaší škole - ukažte jim své silné stránky, odlište se od konkurence, předejte srozumitelné informace k zápisu a zodpovězte všechny jejich dotazy. 

Nečekejte na to, jak vám dopadne zápis. Běžte plným třídám naproti s pomocí balíčku tří osvědčených nástrojů!

Landing page pre školy


Landing page je špecializovaná webová stránka vytvorená pre veľmi špecifický cieľ - získať čo najviac konverzií. Čo to znamená v školskom prostredí? Napríklad otvárate nový odbor, o ktorom potrebujete dať vedieť čo najviac uchádzačom alebo máte odbor, ktorý sa vám dlhodobo nedarí naplniť a potrebujete ho otvoriť.

Pomocou landing page sme v Poličke naplnili odbor mäsiar, v Boskoviciach otvorili nový nadstavbový odbor a v Liptovskom Hrádku oslovili rodičov záujemcov o tanečné konzervatórium. A ak máte záujem, landing page, ktorá vám pomôže vyriešiť podobný problém, postavíme aj vám.


Proč využít náborový balíček pro základní školy


Dodejte vašemu náboru nový rozměr


Chcete zvýšit počet dětí v první třídě? Oslovte rodiče včas, efektivně a nenechte je v zápisu tápat.

Odlište se od konkurence


Díky hezké a efektivní prezentaci dáte jasně najevo, jaké jsou vaše silné stránky a co svým žákům nabízíte.

Budujte značku


Nebuďte jen jednou školou z mnoha. Budujte dobré jméno své školy a buďte mezi prvními, o které se rodiče zajímají.

První plná třída ve třech krocích


Landing page


Máte zastaralý web nebo si nejste jistí, zda správně komunikujete s rodiči? Rádi byste jim ulehčili orientaci v zápisu, ale nevíte, jak na to? Nemusíte hned vytvářet kompletně nové webové stránky. Snadno to totiž zvládnete s naší landing page. Co to vlastně je? Krásná a přehledná stránka, která je zaměřená čistě na nábor. Krok po kroku provede rodiče zápisem a zároveň jim poutavě představí vaši školu. Zajímá vás, jak by mohla právě vaše stránka vypadat? Prohlédněte si naši ukázkovou landing page zde.
Image
Image

On-line kampaně


Jak docílit toho, aby se o vás začali rodiče zajímat? Musí se o vás včas dozvědět! Sáhněte po rychlém a efektivním řešení – nastavme společně on-line propagaci. Nejen vaši žáci, ale i jejich rodiče tráví spoustu času na sociálních sítích. Oslovíme je snadno a rychle přímo tam. Připadáte si na sítích jak slon v porcelánu? Pusťte to z hlavy, všechno za vás připravíme a nastavíme.

Chatbot


Je logické, že rodiče mají spoustu otázek. Nestíháte na ně odpovídat nebo jim chcete prostě jen jít naproti? Dejte si na své stránky tzv. chatbota! Chatbot usnadňuje komunikaci školy s návštěvníky webu. Celý proces je díky němu efektivnější než emailová komunikace – nabízí odpovědi ihned, v jakoukoli denní dobu. A když odpověď nezná, zvládne návštěvníka přesměrovat na email nebo jinou formu podpory.
Image

Poptávka náborového balíčku

Zaujaly vás naše služby? Rádi byste se poradili, jaké řešení je pro vás to nejlepší? Máte jakýkoli jiný dotaz? Zavolejte nebo napište naší Katce a společně vymyslíte to nejlepší řešení právě pro vaši školu.

"*" indicates required fields

Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Image

Mgr. Adéla Vančurová, DiS

Konzultantka

Máte nejaký dotaz?

Zavolajte nám

Mgr. Karel Komínek
kominek@nezzazvoni.cz
+420 773 977 508