Analýza potřeb školy


aneb jak proměnit potenciální uchazeče v budoucí studenty

Chcete získat co nejvíce uchazečů pro studium na své škole? Potřebujete se dostat do povědomí? Snažíte se budovat svou značku? Marketingový průvodce je pro vás ideálním řešením.

Za poslední rok se významně proměnil způsob komunikace a prezentace škol. Tradiční náborové aktivity jako dny otevřených dveří, burzy nebo návštěvy základních škol jsou nedostupné, nebo alespoň významně omezeny. Jedinou šancí, jak na tuto situaci efektivně reagovat, je přesunout své propagační aktivity do online roviny.

Marketingový průvodce vám dá komplexní přehled o tom, zda je vaše škola připravena na online náborovou kampaň a komunikaci s uchazeči.

Společně projdeme váš web, zaměříme se na obsah sociálních sítí, probereme, jakým způsobem komunikujete se svými cílovými skupinami i jak nejlépe vést náborovou kampaň. Zjistíte, v čem jste výjimeční i kde máte prostor pro změny.Na co všechno se zaměříme?


Webové stránky


54 % uchazečů odradí to, že na Vašem webu nenajdou snadno to, co hledají. V Analýze potřeb se dozvíte, zda zbytečně neztrácíte uchazeče neefektivním webem.

Sociální sítě


sociální sítě mají desítky nepsaných pravidel, kterými byste se měli řídit. Zkontrolujeme nastavení vašich profilů i kvalitu vašeho obsahu.

Obsahový marketing


Současní uchazeči se zajímají nejen o nabídku oborů, ale i o to, zda se jim bude na škole dobře studovat. Podíváme se na to, zda jste současnou prezentací schopni předat všechny relevantní informace.

Grafická prezentace


Správně zvolenou grafikou dokážete zaujmout své uchazeče a nadchnout je pro studium na vaší škole. Zaměříme se tedy i na vaši vizuální identitu.

Příležitosti vaší školy


Každá škola je v něčem výjimečná. Marketingový průvodce vám dá tipy na to, jak se odlišit od konkurence a svoje silné stránky odprezentovat.

Dlouhodobá strategie


V současné době již nestačí dát informaci o termínu přihlášek na webové stránky. Efektivní náborová kampaň spočívá v pečlivém plánování a dlouhodobých aktivitách. Vymyslíme vám proto strategii na klíč.

Kontaktujte nás a společně pro vaši školu připravíme podklady a doporučení pro efektivní prezentaci a komplexní náborovou kampaň.

Objednávka služeb

"(povinné)" indicates required fields

Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Máte k analýze jakékoliv dotazy?Image

Jakub Roh

strategický konzultant a auditor
roh@nezzazvoni.cz
+420 739 656 931


Máte nějaký dotaz?

Zavolejte nám

Mgr. Karel Komínek
kominek@nezzazvoni.cz
+420 773 977 508