Získejte třídu plnou spokojených prvňáčků

Nenechte rodiče tápat v zápisu. Předejte jim všechny důležité informace takovým způsobem, aby si vybrali právě vaši školu.

Najdou rodiče na vašich webových stránkách snadno a rychle pokyny k zápisu do prvních tříd? Vyznají se ve všech úředních předpisech nebo musí dlouze pátrat po tom, co přesně se jich týká? Usnadněte jim cestu k vaší škole pomocí krásné a přehledné landing page.

Získejte třídu plnou spokojených prvňáčků

Nenechte rodiče tápat v zápisu. Předejte jim všechny důležité informace takovým způsobem, aby si vybrali právě vaši školu.

Najdou rodiče na vašich webových stránkách snadno a rychle pokyny k zápisu do prvních tříd? Vyznají se ve všech úředních předpisech nebo musí dlouze pátrat po tom, co přesně se jich týká? Usnadněte jim cestu k vaší škole pomocí krásné a přehledné landing page.

Co je to landing page?

Landing page je speciální webová stránka vytvořená pro velmi specifický cíl - získat co nejvíce konverzí. Co to znamená ve školním prostředí? Potřebujete například naplnit první třídu, chcete předat rodičům jasně informace o zápisu nebo se potřebujete odlišit od konkurenční školy.

Pomocí landing page zvládnete atraktivním a efektivním způsobem komunikovat přesně ty informace, které vám pomohou splnit stanovený cíl. A to všechno aniž byste museli zasahovat do svých současných webových stránek.

Prohlédněte si ukázkovou stránku

Proč mít landing page?


Chcete mít přehledné informace


Pravidla a předpisy jsou důležité, ale dlouhé nepřehledné texty každého odradí. S landing page zvládnete provést rodiče zápisem ve třech krocích.

Chcete dodat vašemu náboru nový rozměr


Chcete zvýšit počet dětí, které přijdou k zápisu? Landing page je skvělým začátkem – shrnňte všechny argumenty pro vaši školu do atraktivní podoby.

Váš současný web je nepřehledný


Školní web musí myslet na rodiče, žáky, učitele a spoustu dalších skupin. Často se pak stává nepřehledným a těžkopádným – to u landing page nehrozí.

Chcete se odlišit od konkurence


Potřebujete se odlišit od konkurence a zbytečně nepřicházet o žáky? Díky landing page vyniknete a dáte jasně najevo, jaké jsou vaše silné stránky a co svým žákům nabízíte.

Chcete efektivní on-line propagaci


Kvalita vstupní stránky ovlivňuje nejen úspěšnost kampaní na sociálních sítích a vyhledávačích, ale také jejich cenu. Dobrá landing page zajistí, že za reklamu nebudete vyhazovat peníze.

Chcete hezkou prezentaci školy


Chcete, aby vaše škola byla vnímaná jako kvalitní, moderní nebo nadčasová? Pokud o sobě tvrdíte, že připravujete žáky do současného světa a vás web vypadá zastarale, rodiče vám to neuvěří.

Co dát na landing page?


Informace o zápisu


Nenuťte rodiče číst dlouhé a nepřehledné texty. Většiny z nich se týká jen několik důležitých kroků, ale přesto se musí prokousávat nekonečnými odstavci úředního textu. Předejte jim informace stručně a jednoduše. Čím snáz se v zápisu zorientují, tím méně dotazů budete muset zodpovídat.
Image
Image

Silné stránky vaší školy


Dokáží rodiče odlišit vaši školu od těch okolních? Dozví se z vašich webových stránek, proč přihlásit budoucího prvňáčka právě k vám? Většina základních škol nábor na svých stránkách zcela opomíjí a přichází tak o spoustu kvalitních žáků.

Buďte o krok napřed


Rodiče chtějí pro svoje děti tu nejlepší budoucnost a proto se o vaši školu budou podrobně zajímat. Buďte o krok napřed a připravte si pro ně odpovědi na často kladené otázky. Ušetří to čas a námahu jim i vám!
Image

Zkombinujte landing page s atraktivní propagací

Máte díky landing page všechny důležité informace pohromadě? Díky dobře nastavené propagaci na sociálních sítích dokážete oslovit nejen rodiče současných prvňáčků, ale i ty, kteří budou školní docházku svých dětí řešit i následující roky.

Chyťte jejich pozornost včas. Získáte obrovskou výhodu před konkurencí. Pro budování dobré pověsti je nezbytné, aby o vás rodiče věděli s předstihem, znali vaše silné stránky a začali se o vás aktivně zajímat. Připravíme pro vás krásnou a efektivní kampaň, kterou se dostanete do hledáčku stovek rodičů. Stanete se známou a čitelnou školou, o které se mluví.

Často kladené otázky

Poptávka landing page

Na školním webu pracujeme 150-200 hodin, landing page pro vás zprovozníme za 30. Stačí nám napsat a společně zhodnotíme, zda je landing page tím, co vaše škola potřebuje.

"*" indicates required fields

Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.
Image

Mgr. Adéla Vančurová, DiS

Konzultantka