Analýza potřeb základní školy


Současní rodiče se už při výběru základní školy nerozhodují pouze na základě dobré dostupnosti nebo spádové oblasti. Chtějí pro své dítě víc – chtějí mu zajistit ten nejlepší start do života. Proto se aktivně zajímají o spoustu dalších ukazatelů jako je vzdělávací program a profilace školy, způsob, jakým zvládá distanční výuku, vybavení školy a tříd, nabídka kroužků a volnočasových aktivity, složení pedagogického sboru a mnohé další.

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší vzdělání a tudíž pro něj hledá tu nejlepší školu. Máte budoucím školákům a jejim rodičům co nabídnout? Dejte o sobě vědět! 

Konkurence na trhu vzdělávání roste a rodiče mají na výběr z různých možností. Nečekejte, jestli si vaší školy všimnou. Oslovte je aktivně a poskytněte jim všechny důležité informace. Školy dělají skvělé aktivity. Často je ale nedokáží správně představit, co, jak a kdy říkat rodičům. A nejen s tím vám pomůže naše Analýza potřeb, kterou na míru připravíme přímo pro vaši školu.Na co se zaměříme?


Webové stránky


Web je nástroj, který má významný vliv na finální rozhodnutí rodičů. Zjistěte, zda se právě na tom vašem snadno orientují a najdou zde všechny potřebné informace.

Sociální sítě


Sociální sítě nejsou jen pro teenagery, profil na Facebooku nebo Instagramu má většina rodičů vašich potenciálních žáků. Můžete zde s nimi komunikovat, informovat je o zajímavostech z vaší školy, budovat jméno vaší školy a nebo je oslovit placenou reklamou.

Grafická prezentace


Grafická prezentace vaší školy musí být aktuální, poutavá a musí předávat ten správný dojem z vaší školy. Jak na to? Rádi vám s tím pomůžeme.

Obsahový marketing


Vizuálně pěkná prezentace bez důležitých informací je jen poloviční. Předejte rodičům informace tím správným způsobem, který zdůrazní všechny vaše přednosti.

Příležitosti vaší školy


Způsobů jak prezentovat vaši školu je bezpočet. Nenechte si ujít příležitosti, jak se dostat do širokého povědomí. Společně vytvoříme plán příležitostí pro tu nejlepší propagaci.

Dlouhodobá strategie


Nevyšly vám letos zápisy? Vymyslíme, jak tomu příště předejít. Máte naopak hodně žáků? Zajistěte, aby to tak bylo i příští rok! Efektivní propagace je dlouhodobý a strategický proces. Rádi ji s vámi nastartujeme.

Díky Marketingovému průvodci pro základní školy budete vědět, jak co nejlépe prezentovat svou školu. Získáte podklady k budování dobré pověsti školy, efektivní komunikace s rodiči a dlouhodobé propagační a náborové kampaně.

Kontaktujte nás a budujte krok po kroku pomocí Marketingového průvodce jméno své školy.

Objednávka služeb

"*" indicates required fields

Než zazvoní, s.r.o. je plátcem DPH. Uvedené ceny jsou bez DPH.
Image

Mgr. Adéla Vančurová, DiS

Konzultantka