Náborový balíček pro školy

Chcete získat z náborové sezóny maximum? Sáhněte po balíčku osvědčených produktů, které zvýší povědomí o vaší škole a usnadní vám komunikaci s uchazeči.

Náborová sezóna vrcholí, uchazeči už mají dobrý přehled o svých možnostech a jsou ve fázi finálního rozhodování. Školy mají posledních pár týdnů na to, aby je přesvědčily, že jsou tou pro ně tou správnou volbou. Jak můžete jít tomuto rozhodnutí naproti?


Proč využít náborový balíček


Získejte data


Získejte cenná data o rozhodování a chování uchazečů. Uvidíte, jaká témata z vaší kampaně budí největší pozornost a o co se uchazeči zajímají.

Získejte pozornost uchazečů


A to nejen těch aktuálních, ale i těch, kteří se budou na střední školu hlásit v následujících letech.

Budujte značku


Nebuďte jen jednou školou z mnoha. Budujte dobré jméno své školy a buďte mezi prvními, o které se uchazeči zajímají.

Náborový balíček


Spusťte online kampaně


I školy potřebují moderní propagaci, která dokáže efektivně a dynamicky cílit jak na uchazeče, tak jejich rodiče. Nespoléhejte se na to, že si uchazeči pečlivě prošli vaše webové stránky a znají informace o škole nazpaměť. Pomocí reklamy na sociálních sítích jim snadno ukážete, jaké obory nabízíte, v čem jste lepší než konkurence, co všechno u vás zažijí a mnoho dalšího! Výsledky propagace vám navíc přinesou cenná data do další náborové sezóny.
Orientační cena na 5 týdnů: 22 000,- vč. DPH
Image
Image

Chatbot


Chodí vám spousta dotazů k náboru a nestačíte na ně odpovídat? Nebo byste byli rádi, aby s vámi uchazeči více komunikovali? Pak společně vytvořme chatbota! Chatbot usnadňuje komunikaci školy s návštěvníky webu. Celý proces je díky němu efektivnější než emailová komunikace – nabízí odpovědi ihned, v jakoukoli denní dobu. A když odpověď nezná, zvládne návštěvníka přesměrovat na email nebo jinou formu podpory.
Orientační cena: 14 000,- vč. DPH

Brandové kampaně na Google


Aktivně se zajímáte o rozhodování uchazečů a víte, že nábor vlastně nikdy nekončí? Pak určitě oceníte propagační kampaně na Googlu, které jedou celý rok. Díky nim budujete silnou značku a oslovujete nejen aktuální, ale i budoucí ročníky uchazečů. Nemusíte se bát vysoké investice. Za 1.500 Kč /měs. získáte 500 nových návštěvníků vašich webových stránek každý měsíc.
Orientační cena na půl roku: 23 000,- vč. DPH
Image

Poptávka náborového balíčku

Zaujal vás balíček? Rádi byste se na něco zeptali? Nebo nemáte zájem o celý balíček, ale třeba o jeden nebo dva produkty? Napište nám a vymyslíme pro vás službu na míru.

"*" indicates required fields


Image

Mgr. Adéla Vančurová, DiS

Konzultantka