Image

Landing page pro školy

Landing page je specializovaná webová stránka vytvořená pro velmi specifický cíl - získat co nejvíce konverzí. Co to znamená ve školním prostředí? Například otevíráte nový obor, o kterém potřebujete dát vědět co nejvíce uchazečům nebo máte obor, který se vám dlouhodobě nedaří naplnit a potřebujete jej otevřít.

Pomocí landing page jsme v Poličce naplnili obor řezník, v Boskovicích otevřeli nový nástavbový obor a v Liptovském Hrádku oslovili rodiče zájemců o taneční konzervatoř. A pokud máte zájem, landing page, která vám pomůže vyřešit podobný problém, postavíme i vám.

Začněme společně
Proč mít landing page?


Chcete mít efektivní reklamu


Kvalita vstupní stránky ovlivňuje nejen úspěšnost kampaní na Facebooku a Google, ale také jejich cenu. Dobrá landing page zajistí, že za reklamu nebudete vyhazovat peníze.

 

Otevíráte nový obor


Chcete otevřít a naplnit nový obor hned od začátku? Landing page je skvělým začátkem – shrnete všechny argumenty do atraktivní podoby, která skvěle funguje.

Váš současný web nefunguje


Školní web musí myslet na uchazeče, žáky, rodiče, učitele a spoustu dalších skupin. Často se pak stává nepřehledným a a těžkopádným – to u landing page nehrozí.

Poskytujete služby veřejnosti


Máte polesí a prodáváte dřevo? Nebo školní masnu, cukrárnu? Děláte kurzy pro veřejnost nebo máte servis? Se vším vám dobrá landing page pomůže.

Chcete naplnit stávající obor


SOŠ SOU Polička bojovala s naplněním řezníků několik let. Stačila ale kvalitní landing page s kampaní na sociálních sítích a řezníky otevřeli.

Chcete hezkou prezentaci školy


Chcete, aby vaše škola byla vnímaná jako kvalitní, moderní nebo nadčasová? Pokud o sobě tvrdíte, že připravujete žáky do současného světa a vás web vypadá jako z roku 2000, nikdo vám to nebude věřit!

Jak to bude probíhat?

?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

??

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

Kde landing page pomohla?


Král masa


SOŠ a SOU Polička dlouhodobě bojovala s naplněním oboru řezník-uzenář. Prozkoumali jsme trh, definovali cílovku, vytvořili landing page, udělali kampaň „Staň se králem masa“ a obor jsme naplnili. Podívejte se na www.kralmasa.cz, co jsme komunikovali.
Image
Image

Studuj právo a bezpečnost


Střední škola AC Boskovice se minulý rok rozhodla otevřít nástavbový maturitní obor – Bezpečnostní služby. Nástavbové obory ale dlouhodobě v Česku nejsou příliš oblíbené, což jsme se rozhodli pomocí kampaně změnit. Podívejte se na landing page Studuj právo a bezpečnost, díky které se to povedlo. Pro stejnou školu jsme letos vytvářeli další landing page – Studuj v Boskovicích, kde jsme propagovali i další obory školy.

Kampaň Zeptej se studentů


S nuceným přechodem na on-line nábor jsme pro SOŠ a SOU Polička vytvořili kampaň „Zeptej se studentů“, kde mohli uchazeči komunikovat se současnými žáky školy. Pro kampaň jsme vytvořili landing page „Zeptej se našich studentů“, na kterou směřovala veškerá propagace a komunikace školy. Podobnou kampaň a landing page jsme vytvořili také pro SŠ Čichnovu v Brně – Studuj na Čichnové.
Image

Poptávka landing page

Stačí nám napsat a společně zhodnotíme, zda je landing page tím, co vaše škola potřebuje

"(povinné)" indicates required fields

Potkejme se hned!

Telefon, WhatsApp nebo chat
Image

Vladimír Vala

produktový specialista
vala@nezzazvoni.cz
+420 737 527 757

WhatsApp
Image
Jsme on-line
Napište nám do chatu a získejte odpovědi ještě dnes.
Otevřít chat