[vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]Akademie pro zemědělské školy

Chcete zajistit vaší škole dobré jméno a dostatek kvalitních žáků, kteří rozšíří řady zemědělských odborníků? Současná “přetechnizovaná” doba a obraz zemědělství příliš nenahrává popularitě zemědělského vzdělávání. Provedeme vás tím, jak můžete změnit pohled uchazečů a rodičů a přesvědčit je, že studium na zemědělské škole má smysl i perspektivu.

Cílem školení je poskytnout zemědělským školám průpravu v marketingu cíleně aplikovaném na oblast zemědělského školství. Škola bude zvládat efektivně pracovat s marketingem a jeho technikami a bude silným článkem naplňování návrhu Národní strategie propagace zemědělského školství.

[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]

Termíny zahájení Akademie


Vyberte si vhodný termíny a místo:

  –   

  –   


[vc_btn title=”Přihlásit na Akademii” style=”outline” color=”juicy-pink” link=”url:%23prihlaska|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]
Plánujete se zúčastnit Akademie a víte, že vás přijede více? Uspořádejte Akademii přímo u vás na škole! Pro dohodnutí termínu a podrobností napište na kosikova@nezzazvoni.cz, nebo volejte na +420 733 778 256.
[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]
“Všechna školení, kterými jsem prošla, se mi moc líbila, lektoři byli vynikající profesionálové. Velkou část nabytých vědomostí jsem uvedla do praxe a byl to úspěch. Je mi líto, že Akademie končí.”Mgr. Soňa Kubová, ŠKODA AUTO a.s., odštěpný závod Střední odborné učiliště strojírenské
[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px” bg_color=”#e72f2a” bg_video=”” class=”” style=”color: #fff; padding-left: 25px; padding-right: 25px;”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]

Proč se přihlásit na Akademii

Toto školení je “vyrobeno” přesně na míru zemědělským školám a jejich specifickým potřebám a jeho účelem je přinést těmto školám okamžitou a viditelnou hodnotu.

Co účastníci po absolvování zvládnou:

  Dokáží snadno aplikovat doporučení z příručky “Jak na marketing zemědělské školy”.
  Budou připraveni, aby pomohli škole co nejlépe vytěžit národní kampaň propagace zemědělského školství.
  Najdou způsob, jak oslovit nové žáky a neztratit ty už přihlášené.
  Zjistí, jak lépe řídit náborový tým a rozdělit v něm role.
  Naučí se, jak vybudovat silný brand (značku) školy.
  Pochopí, jak efektivně pracovat s cíli.

[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]

Obsah Akademie pro zemědělské školy

Akademii tvoří 7 půldenních workshopů, které jsou časově rozvrženy tak, aby byly poznatky ihned využitelné v náborových aktivitách vaší školy. Podstatnou částí Akademie je i individuální konzultace všech marketingových aktivit vaší školy přímo s lektory.

Mezi jednotlivými setkáními budete plnit rozumné množství domácí přípravy vycházející z probrané látky. Ta bude přímo zaměřena na konkrétní opatření a práce pod vedením lektora tak ušetří práci při realizace kampaně školy.

Součástí Akademie jsou individuální konzultace s lektory a také řízená diskuze závěrem každého bloku.

Obsah jednotlivých školení je upraven pro specifické potřeby zemědělských škol a naplňování návrhu Strategie propagace zemědělských škol.


 • Plná škola – není propagace jako propagace

  Na začátku zjistíte, k čemu je školám dobrý marketing, jaký je proces rozhodování o výběru střední školy (tzv. „Životní cyklus uchazeče“) a jak efektivně začít s marketingem na vaší škole – vše od plánování, organizování až po kontrolu.

 • Štěstí přeje připraveným – kde máte nejvyšší šance?

  Naučte se cílit své náborové aktivity tam, kde mají největší smysl. Zjistíte, jak jednotlivé skupiny oslovit, jak na tištěné materiály a jak komunikovat s uchazeči, rodiči, výchovnými poradci i v rámci školy a naučíte se sestavit ten správný školní náborový tým.

 • Den otevřených srdcí – máte jen jeden pokus. Nepokazte ho

  Den otevřených dveří je vaší největší příležitostí. Dostaňte na něj co nejvíce návštěvníků a připravte jim zážitek, na který si vzpomenou, až budou vypisovat přihlášku.

 • Přihláška je teprve začátek

  49 % všech škol končí s marketingovými aktivitami ještě před uzávěrkou přihlášek. Přichází tím o studenty, které už jednou pracně oslovily. Nedělejte stejnou chybu! Naučíme vás, jak si uchazeče udržet až do konce. Každý ztracený žák je obzvlášť bolestivý.

 • Internetový marketing – máte pevné kramfleky v onlinu?

  92 % rodičů a 95 % uchazečů si hledá informace o školách na webu. Jste si jistí, že vás najdou? Že na vás kliknou raději než na ostatní školy? Že se na webu dozví vše, co potřebují? Pojistěte se. Naučte se ovládat online prostor.

 • Marketing na sociálních sítích – buďte tam, kde jsou vaši uchazeči celý den

  Vytvořte na Facebooku silnou komunitu kolem vaší školy a pochlubte se svým příběhem na Instagramu. Naučíte se, jak mít tisícové dosahy, jak tvořit a propagovat Události i základy krizové komunikace. Zkrátka vše pro to, abyste byli pořádně vidět!

 • Dvojblok „Jak na školní web“ – konkurujte i těm nejlepším v on-line světě!

  62 % uchazečů odradí od přihlášky stránky, na kterých nenajdou pro ně důležité informace a 21 % uchazečů odradí jen to, že se jim nebudou líbit. Ukážeme vám, jak na školní web od A do Z.

[/vc_column][/vc_row][vc_row padding_top=”0px” padding_bottom=”0px”][vc_column fade_animation_offset=”45px” width=”1/1″]

Pro koho je Akademie určena

Akademie je určena všem pracovníků středních zemědělských škol, v jejichž kompetenci je nábor a marketingové aktivity.


Cena a organizační informace

 Cena: 9.990 Kč (bez DPH) – cena zahrnuje materiály k Akademii a drobné občerstvení.
 Po zaplacení a absolvování Akademie obdrží účastníci certifikát.
   Všechny bloky dohromady společně činí 24 vyučovacích hodin (+ domácí příprava před a po školení).
 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde.


Přihláška na Akademii

Na toto školení se není možné přihlásit
K tomuto školení v současné době nejsou vypsány žádné termíny.
[/vc_column][/vc_row]