kurz zdarma

Úspěšný den otevřených dveří

O e-mailovém kurzu

Den otevřených dveří je nejdůležitější událost školního náboru –⁠ všechny komunikační aktivity směřují k jedinému cíli: aby na dny otevřených dveří přišlo co nejvíce zájemců. Důležitost dne otevřených dveří dokládají naše průzkumy – skoro polovina středoškoláků vybírala školu na základě zážitku ze dne otevřených dveří. Jak ale zajistit, aby na váš DOD přišlo co nejvíce uchazečů?

Tento e-mailový kurz je zdarma a obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky. Během kurzu se naučíte, jak DOD připravit a vylepšit, jak ho efektivně propagovat i jak na něj navázat, aby uchazeči získali zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Proč jsou e-mailové kurzy Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. V e-mailových kurzech se dělíme o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.
Image

Co si z kurzu odnesete?

  • Zajistíte dobrou přípravu nejdůležitější marketingové příležitosti školního roku
  • Dozvíte se, jak integrovat DOD do celé marketingové kampaně
  • Dokážete připravit poutavý program, který zaujme žáky i rodiče
  • Naučíte se, jak den otevřených dveří správně propagovat
  • Zvládnete připravit on-line verzi dne otevřených dveří
  • Zjistíte, jak na den otevřených dveří navázat a nepřijít o cenné kontakty

Obsah e-mailového kurzu

Příprava se vyplatí
Den otevřených dveří je jedinečná příležitost v náboru školy a nejsilnější konverzní moment. Musí to být zážitek, o kterém budou návštěvníci vyprávět svým vrstevníkům.
Jak DOD propagovat
Základem úspěšné akce je uchazeče na DOD přitáhnout – a toho se dá docílit jedině propagací. Protože čím více lidí přijde, tím více přihlášek můžete získat.
Jak na DOD navázat
Pokud jste uspořádali opravdu zajímavou akci a dostali jste na ni spoustu zájemců o studium, byla by škoda o ně přijít. Udržte jejich zájem aktuální a získejte co nejvíce přihlášek a zápisových lístků.

Cena a organizační informace

  • E-mailový kurz je zcela ZDARMA.
  • Kurz obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat