webinář zdarma

Mindfulness v prostředí školy

O webináři

Pojem wellbeing je ve školním prostředí skloňován stále častěji. Obecně ho můžeme popsat jako stav, ve kterém se cítíme dobře a zvládáme dobře fungovat. Výzkumy dokazují, že úroveň wellbeingu ovliňuje mimo jiné produktivitu a schopnost učit se. Školní prostředí je jedním z faktorů, které ovlivňuje celkovou životní spokojenost učitelů i žáků a ta se odráží na jejich výkonech. Cítí se u vás žáci a učitelé dobře? Zvládají se koncentrovat a dosahují dobrých výsledků? Jaké jsou vztahy na pracovišti a ve třídách?

Na webináři se podíváme na to, jak může škola podpořit wellbeing učitelů i žáků skrze praxi mindfulness (všímavosti). Z marketingového hlediska jde o aktivity v rámci interní komunikace, které mohou mít pozitivní vliv na atmosféru ve škole, spokojenost zaměstnanců i žáků a v dlouhodobém horizontu také na samotnou značku školy. Webinář je zdarma a třeba pomůže zlepšit atmosféru a spokojenost právě na vaší škole.
Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Co je to wellbeing?
Téma, které je ve školním prostředí skloňováno stále častěji. Podíváme se na to, proč je wellbeing ve škole důležitý a jak ho podpořit u učitelů i žáků.
Praktická cvičení
Vyzkoušejte tři praktická cvičení pro zklidnění a koncentraci, která můžete provádět kdekoli a kdykoli. Snadno je také předáte svým žákům.
Jak zavést mindfulness do školy
Spokojení učitelé a žáci jsou základem dobré atmosféry a dobrého jména školy. Poradíme vám, jak efektivně zavést praxi všímavosti do školního prostředí.

O lektorce

Webinář povede Nela Pliešovská, marketingová konzultantka a školitelka, která se mimo jiné už čtyři roky věnuje vedení lekcí jógy a mindfulness. Věnuje se práci s tělem, dechem a myslí a předává techniky, které v každodenním životě pomáhají s dosažením harmonie a vnitřního klidu. 

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 27. 5. 2022 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 - 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Přednáška již proběhla. Máte zájem o záznam zdarma?

Vyplňte objednávku a my vám jej zašleme.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat

[events per_page="3" show_filters="false" layout_type="box" show_more="false" orderby="event_start_date" order="ASC"]