webinář zdarma

Náborový kalendář – co dělat krok za krokem

O webináři

Na školách, které mají nábor zvládnutý na jedničku, nábor nikdy nekončí. Neustále je totiž potřeba se zlepšovat a posouvat kupředu. Poučit se z chyb, inspirovat se od ostatních a vylepšit to, co minule nevyšlo. Teď ale máte jedinečnou možnost inspirovat se na webináři zdarma, kde jsme pro vás sesbírali to nejdůležitější z plánování a realizace náboru.

Začneme už v srpnu a podíváme se na to, jak sestavit tým, co všechno je potřeba mít připravené a zveřejněné v září, doporučíme vám obsah na sociální sítě. Takto budeme měsíc za měsícem pokračovat až do června. Naplánujte si s námi nábor na webináři Náborový kalendář – co dělat krok za krokem.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Tipy a triky z praxe
Co funguje ostatním školám bude pravděpodobně fungovat i vám. Vybrali jsme pro vás přehled toho nejlepšího, co můžete hned použít ve vašem náboru.

Nábor krok za krokem

Do konce přijímaček můžete dělat desítky aktivit – rozhodně ale nejsou rovnocenné. Vyplatí se vám přidat další burzu nebo investovat ušetřené finance do sociálních sítí? I o tom se budeme bavit!
Nábor nekončí přihláškou
S podáním přihlášky se mění pravidla hry – bojujete o uchazeče už jen s jednou školou. Stále proto probíhá aktivní nábor, jste ve finále, a proto nesmíte polevit.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 21. 9. 2022 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 - 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Požádejte o záznam webináře

Webinář již proběhl. V případě, že máte zájem o jeho záznam zdarma, zanechte nám na sebe kontakt.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat

[events per_page="3" show_filters="false" layout_type="box" show_more="false" orderby="event_start_date" order="ASC"]