webinář zdarma

Náborový kalendář – co dělat krok za krokem

O webináři

Na školách, které mají nábor zvládnutý na jedničku, nábor nikdy nekončí. Neustále je totiž potřeba se zlepšovat a posouvat kupředu. Poučit se z chyb, inspirovat se od ostatních a vylepšit to, co minule nevyšlo. Teď ale máte jedinečnou možnost inspirovat se na webináři zdarma, kde jsme pro vás sesbírali to nejdůležitější z plánování a realizace náboru.

Začneme už v srpnu a podíváme se na to, jak sestavit tým, co všechno je potřeba mít připravené a zveřejněné v září, doporučíme vám obsah na sociální sítě. Takto budeme měsíc za měsícem pokračovat až do června. Naplánujte si s námi nábor na webináři Náborový kalendář – co dělat krok za krokem.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Tipy a triky z praxe
Co funguje ostatním školám bude pravděpodobně fungovat i vám. Vybrali jsme pro vás přehled toho nejlepšího, co můžete hned použít ve vašem náboru.

Nábor krok za krokem

Do konce přijímaček můžete dělat desítky aktivit – rozhodně ale nejsou rovnocenné. Vyplatí se vám přidat další burzu nebo investovat ušetřené finance do sociálních sítí? I o tom se budeme bavit!
Nábor nekončí přihláškou
S podáním přihlášky se mění pravidla hry – bojujete o uchazeče už jen s jednou školou. Stále proto probíhá aktivní nábor, jste ve finále, a proto nesmíte polevit.
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat