webinář zdarma

Přišlo vám málo přihlášek - a co teď?

O webináři

První kolo přihlášek je uzavřeno a na škole už teď víte, jak na tom zhruba jste – máte dost přihlášek na všechny obory? Gratulujeme! Pokud vám ale klesly počty přihlášek, budete bojovat o každý zápisový lístek nebo už teď víte, že se vám některé obory nepovede otevřít, ještě máte čas zkusit s tím něco udělat. 
Na webináři se podíváme na 2 typické situace – potřebujete získat nové přihlášky ve 2. kole a potřebujete ze stávajících přihlášek získat co nejvíce zápisových lístků. Ukážeme vám třeba to, jak se nám ve 2. kole povedlo naplnit několik oborů do plna nebo jak jsme na jiné škole získali 26 zápisových lístků z 30 přihlášek. Webinář je zdarma a třeba „zachrání“ nábor právě vám.
Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Proč mají školy málo přihlášek?

Za malým počtem přihlášek může být nespočet faktorů – podíváme se na ty nejčastější. A předem vězte, že téměř všechny máte ve svých rukou.
Jak se připravit na 2. kolo
Už teď víte, zda budete 2. kolo vypisovat – připravte se na něj tak, abyste z něj získali maximum. Poradíme jak.
Jak získat co nejvíce zápisových lístků
Přihlášky jsou jen poloviční výhra – hlavní je nástup v září a prvním krokem je získání zápisového lístku. Podíváme se na to, jak jich získat co nejvíc.

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat