webinář zdarma

Přišlo vám málo přihlášek - a co teď?

O webináři

První kolo přihlášek je uzavřeno a na škole už teď víte, jak na tom zhruba jste – máte dost přihlášek na všechny obory? Gratulujeme! Pokud vám ale klesly počty přihlášek, budete bojovat o každý zápisový lístek nebo už teď víte, že se vám některé obory nepovede otevřít, ještě máte čas zkusit s tím něco udělat. 
Na webináři se podíváme na 2 typické situace – potřebujete získat nové přihlášky ve 2. kole a potřebujete ze stávajících přihlášek získat co nejvíce zápisových lístků. Ukážeme vám třeba to, jak se nám ve 2. kole povedlo naplnit několik oborů do plna nebo jak jsme na jiné škole získali 26 zápisových lístků z 30 přihlášek. Webinář je zdarma a třeba „zachrání“ nábor právě vám.
Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Proč mají školy málo přihlášek?

Za malým počtem přihlášek může být nespočet faktorů – podíváme se na ty nejčastější. A předem vězte, že téměř všechny máte ve svých rukou.
Jak se připravit na 2. kolo
Už teď víte, zda budete 2. kolo vypisovat – připravte se na něj tak, abyste z něj získali maximum. Poradíme jak.
Jak získat co nejvíce zápisových lístků
Přihlášky jsou jen poloviční výhra – hlavní je nástup v září a prvním krokem je získání zápisového lístku. Podíváme se na to, jak jich získat co nejvíc.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhla 9. 3. 2022.
  • Délka trvání 60 - 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Nestihli jste se přihlásit na přednášku zdarma?

Vyplňte formulář a my vám pošleme odkaz na záznam přednášky.

Jsme tu pro vás

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

halabalova@nezzazvoni.cz
+420 731 063 164

Mohlo by vás také zajímat

[events per_page="3" show_filters="false" layout_type="box" show_more="false" orderby="event_start_date" order="ASC"]