Školení na míru

Každá škola je v jiné situaci a řeší své vlastní problémy. Některé školy mají problém s pověstí, jiné potřebují více žáků, další jen správně namotivovat učitelský sbor. 

Školy se na nás v oblasti poradenství obracejí nejčastěji ve třech situacích

  • Dostaneme konkrétní požadavek (např. chceme zlepšit web, den otevřených dveří, logo, audit, vyřešit specifickou otázku)
  • Jsme požádáni o rozbor, doporučení a opatření: “Tady máte naši školu, potřebujeme více žáků/chceme si udržet stávající počet uchazečů/udržet se na špici. Podívejte se na nás a navrhněte, co máme udělat a s čím nám pomůžete. Myslíme si, že máme ten/ten problém, ale ověřené to nemáme.”
  • Jsme osloveni, abychom na nějaký čas převzali koordinaci náborových/marketingových aktivit, se školou se nějaký čas pravidelně setkávali, zaučili personal, nastavili procesy a identifikovali co je potřeba vše udělat a v některých případech to i sami udělali. Po smluvenou dobu tak škola obdrží intenzivní péči, která se časem umírňuje tak, aby škola přešla k maximální samostatnosti.
Image

Potřebujete motivační školení pro vaše kolegy?

Pracujete na pověsti či náboru školy bez pochopení vašich kolegů? Nedaří se vám kolegy přesvědčit ke spolupráci nebo vám dokonce aktivně brání? Pozvěte k vám na školu experty z Než zazvoní, kteří na relevantních příkladech všem ukážou, v jaké situaci jsou školy, které spolupracují. A co naopak čeká ty, které na komunikaci 21. století ještě nepřešly. Třeba se vám poté na škole podaří sestavit funkční tým.

Společně vytvoříme školení na míru

"*" indicates required fields

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení