webinář zdarma

Den otevřených dveří pro základní školy

O webináři

Současní rodiče už nevybírají základní školu jen podle spádové oblasti. Naopak, čím dál více se zajímají o to, jestli je škola vhodná právě pro jejich dítě.

Kromě zaměření školy a výukových metod hraje důležitou roli i přístup k dítěti a vnitřní klima. Proto je pro rodiče důležité poznat školu co nejvíce osobně – tzn. prohlédnout si prostředí, popovídat si s učiteli i se současnými žáky a vidět práci učitelů na vlastní oči.

Skvělou příležitostí, jak si rodiče získat, je uspořádat den otevřených dveří. Nestačí však pouze otevřít hlavní vchod, ale nabídnout rodičům i dětem unikátní zážitek.

Jak vymyslet poutavý program, čeho se naopak vyvarovat a jak následně pracovat se zájmem rodičů se dozvíte na webináři Jak na den otevřených dveří pro základní školy.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Jak přemýšlí rodič
Dobrá základní škola je odrazovým můstkem pro úspěšnou budoucnost každého dítěte. Zjistěte, o co se rodiče zajímají a podle čeho vybírají „tu pravou“ pro své dítě.
Jak zaujmout rodiče
Znáte svoje silné stránky, ale nevíte, jak poutavě prezentovat? Společně si projdeme zajímavé příklady a tipy z praxe.
Dejte o sobě vědět
Nenechávejte svou prezentaci náhodě. Získejte pozornost rodičů a pozvěte je na své Dny otevřených dveří efektivní propagací.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Délka trvání 60 - 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Webinář již proběhl.

Máte zájem o záznam? Vyplňte formulář a pošleme vám ho na e-mail ZDARMA.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat