webinář zdarma

Den otevřených dveří pro základní školy

O webináři

Současní rodiče už nevybírají základní školu jen podle spádové oblasti. Naopak, čím dál více se zajímají o to, jestli je škola vhodná právě pro jejich dítě.

Kromě zaměření školy a výukových metod hraje důležitou roli i přístup k dítěti a vnitřní klima. Proto je pro rodiče důležité poznat školu co nejvíce osobně – tzn. prohlédnout si prostředí, popovídat si s učiteli i se současnými žáky a vidět práci učitelů na vlastní oči.

Skvělou příležitostí, jak si rodiče získat, je uspořádat den otevřených dveří. Nestačí však pouze otevřít hlavní vchod, ale nabídnout rodičům i dětem unikátní zážitek.

Jak vymyslet poutavý program, čeho se naopak vyvarovat a jak následně pracovat se zájmem rodičů se dozvíte na webináři Jak na den otevřených dveří pro základní školy.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Jak přemýšlí rodič
Dobrá základní škola je odrazovým můstkem pro úspěšnou budoucnost každého dítěte. Zjistěte, o co se rodiče zajímají a podle čeho vybírají „tu pravou“ pro své dítě.
Jak zaujmout rodiče
Znáte svoje silné stránky, ale nevíte, jak poutavě prezentovat? Společně si projdeme zajímavé příklady a tipy z praxe.
Dejte o sobě vědět
Nenechávejte svou prezentaci náhodě. Získejte pozornost rodičů a pozvěte je na své Dny otevřených dveří efektivní propagací.
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat