Akademie NZ

Akademie pro skupiny je speciálním projektem Než zazvoní, kdy nejen že proškolíme celý váš náborový tým, ale budeme všechny praktické rady orientovat přímo k vaší škole a k současné situaci, ve které se nacházíte.

Program je rozprostřen do sedmi setkání v rámci 6-8 měsíců ve vámi vybraných termínech na vaší škole. Vždy v den setkání se nejprve věnujeme výukovým tématům, následují konzultace s lektorem.

„Všechna školení, kterými jsem prošla, se mi moc líbila, lektoři byli vynikající profesionálové. Velkou část nabytých vědomostí jsem uvedla do praxe a byl to úspěch. Je mi líto, že Akademie končí.“Mgr. Soňa Kubová, ŠKODA AUTO a.s., odštěpný závod Střední odborné učiliště strojírenské

Kompaktní program pro školy

Akademie Než zazvoní pro skupiny je kompaktní program praktického marketingu škol zaměřený přímo na vaši školu. Naučíte se, jak oslovit vaše cílové skupiny, jak vylepšit komunikaci a získáte spoustu cenných rad přímo uzpůsobených vaší škole.

 Stanete se odborníky marketingu škol
 Pozvednete vaši školu a rozšíříte si know-how
  Všichni účastníci získají 2 odborné certifikace DVPP

Vzor certifkátu

Obsah Akademie

Akademii tvoří 7 půldenních workshopů, které jsou časově rozvrženy tak, aby byly poznatky ihned využitelné v náborových aktivitách vaší školy. Podstatnou částí Akademie je i individuální konzultace všech marketingových aktivit vaší školy přímo s lektory.

 • Plná škola – není propagace jako propagace

  Na začátku zjistíte, k čemu je školám dobrý marketing, jaký je proces rozhodování o výběru střední školy (tzv. „Životní cyklus uchazeče“) a jak efektivně začít s marketingem na vaší škole – vše od plánování, organizování až po kontrolu.

 • Štěstí přeje připraveným – kde máte nejvyšší šance?

  Naučte se cílit své náborové aktivity tam, kde mají největší smysl. Zjistíte, jak jednotlivé skupiny oslovit, jak na tištěné materiály a jak komunikovat s uchazeči, rodiči, výchovnými poradci i v rámci školy a naučíte se sestavit ten správný školní náborový tým.

 • Den otevřených srdcí – máte jen jeden pokus. Nepokazte ho

  Den otevřených dveří je vaší největší příležitostí. Dostaňte na něj co nejvíce návštěvníků a připravte jim zážitek, na který si vzpomenou, až budou vypisovat přihlášku.

 • Přihláška je teprve začátek

  49 % všech škol končí s marketingovými aktivitami ještě před uzávěrkou přihlášek. Přichází tím o studenty, které už jednou pracně oslovily. Nedělejte stejnou chybu! Naučíme vás, jak si uchazeče udržet až do konce. Každý ztracený žák je obzvlášť bolestivý.

 • Internetový marketing – máte pevné kramfleky v onlinu?

  92 % rodičů a 95 % uchazečů si hledá informace o školách na webu. Jste si jistí, že vás najdou? Že na vás kliknou raději než na ostatní školy? Že se na webu dozví vše, co potřebují? Pojistěte se. Naučte se ovládat online prostor!

 • Marketing na sociálních sítích – buďte tam, kde jsou vaši uchazeči celý den

  Vytvořte na Facebooku silnkou komunitu kolem vaší školy a pochlubte se svým příběhem na Instagramu. Naučíte se, jak mít tisícové dosahy, jak tvořit a propagovat Události i základy krizové komunikace. Zkrátka vše pro to, abyste byli pořádně vidět!

 • Dvojblok „Jak na školní web“ – konkurujte i těm nejlepším v on-line světě!

  62 % uchazečů odradí od přihlášky stránky, na kterých nenajdou pro ně důležité informace a 21 % uchazečů odradí jen to, že se jim nebudou líbit. Ukážeme vám, jak na školní web od A do Z.

Co je na Akademii nejlepší

 • Budete dostávat průběžné praktické domácí úkoly a přípravu na setkání  spojené s realitou vaší školy, nic tak nepřijde vniveč
 • Seznámíte se s bezmála 20 průzkumy o rozhodovacím procesu deváťáků, jejich rodičů a základních škol a dalšími odbornými materiály Než zazvoní
 • Předáme vám praktické know-how ve školském marketingu
 • Prozradíme vám i zkušenosti z jiných škol a vzdělávacích institucí
 • Vždy vám bude k dispozici profesionální lektor pro individuální konzultace a to nejen na setkání, ale i v průběhu vaší účasti v Akademii

Cena a organizační informace

 Cena je cena stanovena dohodou dle počtu účastníků
 Po absolvování Akademie obdrží účastníci 2 certifikáty DVPP s akreditací MŠMT
  7×6 vyučovacích hodin + konzultace a průběžný tutoriál
  Akademie se koná přímo na vaší škole
  Akademii je možné hradit Šablonami pro SŠ
 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

Kontaktní formulář

V případě vašeho zájmu o Akademii pro skupiny nás kontaktujte pomocí formuláře, zavolejte na telefonní číslo +420 733 778 256 nebo napište na kosikova@nezzazvoni.cz.

Nezávazná poptávka