O školení

Buďte tam, kde jsou vaši uchazeči a žáci celý den! Na Vaše přání jsme vyvinuli speciální školení o Facebooku a Instagramu pro školy. Sociální sítě jsou mocný nástroj, který může pomoci školám s minimálními náklady oslovit tisíce potenciálních studentů, komunikovat se současnými studenty nebo pomáhat k vybudování značky. Kurz Facebook a Instagram pro školy má za cíl ukázat ředitelům, učitelům i specialistům na nábor, jak efektivně využívat Facebook a Instagram v marketingovém mixu školy. Na praktických příkladech si ukážeme, jak správně využít této jedinečné možnosti propagace školy na internetu.

Aktuální termíny

  24. března 2020    9:30 – 13:30    Praha

  25. března 2020    9:30 – 13:30    Brno

  26. března 2020    9:30 – 13:30    Ostrava


Konec přihlašování


„Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a podnětných informací. Určitě je využijeme při propagaci školy.“Ing. Lukáš Nepokoj, SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

Co si účastníci školení odnesou?

 • Povědomí o využití sociálních sítí pro marketingové účely
 • Dovednosti potřebné pro kvalitní správu facebookových stránek a skupin školy
 • Schopnost efektivně využívat Facebook pro propagaci školy
 • Znalosti nutné k vyhodnocení a analýze aktivity na Facebooku

Obsah školení

 1. Jak funguje Facebook a proč jej používat? Základní pojmy a mechanismy jednoduše a srozumitelně pro každého. Vysvětlíme vám možné přínosy pro vaši školu a začlenění Facebooku do komunikačního mixu.
 2. Jak použít Facebook pro vaši školu? Jaké máte možnosti? K čemu Facebook využít? Kde vám může pomoci a kde naopak uškodit? Zcela konkrétní rady a tipy o komunikaci školy v 21. století.
 3. Jak využít skupiny? Facebook je mocný marketingový nástroj, který vám pomůže během náboru i s komunikací se stávajícími studenty. Představíme několik modelů, jak můžete nastavit komunikaci vaší školy směrem k uchazečům i studentům.
 4. Jak využít události? Máte skvěle připravený Den otevřených dveří? To samo o sobě bude k ničemu, pakliže se o tom žádní žáci nedozví. Naučíte se používat události a vytěžit z nich maximum pro vaší školu.
 5. Jak na propojení Facebooku s vaším webem? Propojením Facebooku s webem dosáhnete vyšší návštvnosti webu a zároveň můžete získat více fanoušků. To vše velmi rychle a zdarma.
 6. Jak vytvořit a vyhodnotit reklamy? Smysluplnou reklamu na Facebooku pořídíte už od 50 Kč. Ukážeme vám, jak jsme za 900 Kč zasáhli 11 000 reálných lidí.
 7. Jak na analýzu Facebooku? Naučte se vyhodnocovat vaše akce na Facebooku a zvýšit efektivitu vaší komunikace. Vše pomocí nástroje, který najdete na každé facebookové stránce.

Ukázka prezentace

Pro koho je školení určeno

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

 Cena: 1 890 Kč bez DPH – cena zahrnuje materiály ke školení a drobné občerstvení

 Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát

 Školení trvá 5 vyučovacích hodin

 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

Přihláška na školení

Termín a místo

Vyberte si datum a místo školení

Fakturační údaje

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Druhý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Třetí účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Čtvrtý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Pátý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Please wait...

Požádejte o termín ve Vámi zvoleném místě nebo uspořádejte školení jen pro Vás na Vaší škole! Napište na info@nezzazvoni.cz nebo rovnou zavolejte na +420 733 778 256.