O školení

Buďte tam, kde jsou vaši uchazeči a žáci celý den! Na Vaše přání jsme vyvinuli speciální školení o Facebooku a Instagramu pro školy. Sociální sítě jsou mocný nástroj, který může pomoci školám s minimálními náklady oslovit tisíce potenciálních studentů, komunikovat se současnými studenty nebo pomáhat k vybudování značky. Kurz Facebook a Instagram pro školy má za cíl ukázat ředitelům, učitelům i specialistům na nábor, jak efektivně využívat Facebook a Instagram v marketingovém mixu školy. Na praktických příkladech si ukážeme, jak správně využít této jedinečné možnosti propagace školy na internetu.

V případě, že nebudete se školením spokojeni, Než zazvoní garantuje vrácení 100 % poplatku za účast.

  Facebook a Instagram pro školy  je akreditován jako vzdělávací program DVPP pod č.j. MSMT- 16928/2019-1-623  

  Školení Facebook a Instagram pro školy  lze financovat z projektu Šablony pro SŠ

Jako poskytovatel DVPP ujišťujeme, že postupujeme v souladu s pokyny MŠMT k realizaci distančního vzdělávání.

Aktuální termíny

Online školení

  21. dubna 2020     9:30 – 13:30    ONLINEPrezenční školení

  3. června 2020    9:30 – 13:30    Praha

  4. června 2020    9:30 – 13:30    Brno

„Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a podnětných informací. Určitě je využijeme při propagaci školy.“Ing. Lukáš Nepokoj, SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

Co si účastníci školení odnesou?

 • Povědomí o využití sociálních sítí pro marketingové účely
 • Dovednosti potřebné pro kvalitní správu facebookových stránek a skupin školy
 • Schopnost efektivně využívat Facebook pro propagaci školy
 • Znalosti nutné k vyhodnocení a analýze aktivity na Facebooku

Obsah školení

 1. Jak funguje Facebook a Instagram, proč jej používat? Základní pojmy a mechanismy jednoduše a srozumitelně pro každého. Vysvětlíme vám možné přínosy pro vaši školu a začlenění sociálních sítí do komunikačního mixu.
 2. Jak použít Facebook a Instagram pro vaši školu? Jaké máte možnosti? K čemu je lze využít? Kde vám může pomoci a kde naopak uškodit? Zcela konkrétní rady a tipy o komunikaci školy v 21. století.
 3. Jak využít skupiny? Facebook je mocný marketingový nástroj, který vám pomůže během náboru i s komunikací se stávajícími studenty. Představíme několik modelů, jak můžete nastavit komunikaci vaší školy směrem k uchazečům i studentům.
 4. Jak využít události? Máte skvěle připravený Den otevřených dveří? To samo o sobě bude k ničemu, pakliže se o tom žádní žáci nedozví. Naučíte se používat události a vytěžit z nich maximum pro vaší školu.
 5. Jak na propojení Facebooku a Instagramu s vaším webem? Propojením Facebooku s webem dosáhnete vyšší návštvnosti webu a zároveň můžete získat více fanoušků. To vše velmi rychle a zdarma.
 6. Jak vytvořit a vyhodnotit reklamy? Smysluplnou reklamu na Facebooku a Instagramu pořídíte už od 50 Kč. Ukážeme vám, jak jsme za 900 Kč zasáhli 11 000 reálných lidí.
 7. Jak na analýzu Facebooku a Instagramu? Naučte se vyhodnocovat vaše akce na Facebooku a zvýšit efektivitu vaší komunikace. Vše pomocí nástroje, který najdete na každé facebookové stránce.

Ukázka prezentace

Pro koho je školení určeno

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  PREZENČNÍ: Cena 2 190 Kč bez DPH – cena zahrnuje materiály ke školení a drobné občerstvení

  ONLINE: Cena 1 249 Kč bez DPH – cena zahrnuje materiály ke školení

 Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát DVPP,

 Školení trvá 5 vyučovacích hodin

 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

Přihláška na školení

Termín a místo

Vyberte si datum a místo školení

Fakturační údaje

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Druhý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Třetí účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Čtvrtý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Pátý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Please wait...

Požádejte o termín ve Vámi zvoleném místě nebo uspořádejte školení jen pro Vás na Vaší škole! Napište na info@nezzazvoni.cz nebo rovnou zavolejte na +420 733 778 256.