workshop

Jak využít umělou inteligenci v marketingu školy

Představíme vám nejzajímavější nástroje a naučíte se je používat

O workshopu

Generativní umělá inteligence se stala koncem roku 2022 dostupnou pro všechny. Jde o nástroje, které tvůrcům obsahu usnadňují práci – když víte, jak na ně. V průběhu workshopu se podíváme na některé nástroje, které můžete využívat v marketingu a komunikaci školy. Pomocí umělé inteligence si zkusíte napsat texty na web, články i recepty, ale podíváme se také na tvorbu obrázků na weby či sociální sítě. 

Workshop je prezenční a minimální počet účastníků je 6 a maximální 9 pro zajištění individuálního přístupu. Každý z účastníků pracuje na svém notebooku a již z workshopu odchází s prvními výstupy.

Image

O čem workshop bude?

Co je gAI
Podíváme se na to, co to ta umělá inteligence vlastně je, jak funguje a na co je potřeba si dát pozor.
Prompt design
Abyste od umělé inteligence dostali to, co chcete, musíte ji správně zadat příkaz – tzv. prompt. Naučíme vás, jak je tvořit.
Texty
Vyzkoušíte si vygenerovat článek na libovolné téma, který hned po workshopu můžete zveřejnit na školním webu. Každý bude unikátní.
Obrázky
Představíme vám nástroje, které generují unikátní nové ilustrace a fotografie. Ideální jako náhledy k článkům či na sociální sítě.
Na co si dát pozor

Používání těchto nástrojů má svá nebezpečí. Ať jde o autorská práva, možnosti zneužití či neautentičnost, řekneme vám, na co si dát pozor.

Další AI nástroje
Prolétneme světem AI, co všechno můžete v komunikaci a ve výuce používat.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Co říkají účastníci?

"Workshop byl velmi dobře připraven a prezentován. Oceňuji, že lektor byl zkušený v oblasti umělé inteligence a dokázal nám poskytnout praktické příklady využití. Zejména se mi líbilo, jak prezentoval konkrétní algoritmy a nástroje, které můžeme využít pro vytvářených příspěvků. Celkově byl workshop velmi užitečný a odnesla jsem si mnoho nových informací a znalostí.  Děkuji za skvělý workshop a těším se na další příležitosti k účasti."

- Mgr. Soňa Vojáčková, zástupkyně ředitelky, OASZŠ Blansko

Aktuální termíny

  • 11. ledna, 9:30-16:00 | Praha
  • 5. března 2024, 9:30-16:00 | Brno

Cena a organizační informace

  • Cena školení za osobu je 3 750 Kč bez DPH - cena zahrnuje materiály ke školení, občerstvení. Počet účastníků je omezen.
  • Školení je možné hradit pomocí šablon a z projektů.
  • Sukova 4, 602 00 Brno | Na Poříčí 1041, 110 00 Praha
  • Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát.
  • Školení trvá 8 vyučovacích hodin.
  • Pokyny k platbě, storno podmínky naleznete zde

Pro koho je školení určeno?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Registrační formulář

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení