kurz zdarma

Přihláška je teprve začátek

O e-mailovém kurzu

Věděli jste, že školy ve svém marketingu často končí s komunikací příliš brzy? Mezi podáním přihlášky a přijímačkami je dvouměsíční mezera, kdy školy obvykle nevyvíjejí směrem k uchazečům žádnou akci – to se však může negativně odrazit na počtu zápisových lístků. Pokud škola nezíská od žáka zápisový lístek, byla veškerá snaha, burzy, dny otevřených dveří i rozdané letáky k ničemu. Jak si udržet co nejvíce přihlášených?

Tento e-mailový kurz je zdarma a obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky. Během kurzu si ukážeme nutné minimum, které by měla každá škola dodržet, aby nepřicházela zbytečně o žáky. Představíme nástroje a praktické ukázky jak dotáhnout proces přihlášení do úspěšného konce.

Proč jsou e-mailové kurzy Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. V e-mailových kurzech se dělíme o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.
Image

Co si z kurzu odnesete?

  • Povědomí o principech moderního školského marketingu.
  • Seznámíte se s různými marketingovými technikami a možnostmi jejich uplatnění na škole.
  • Zjistíte, jak odlišit vaši školu od konkurence.
  • Seznámíte se s klíčovými body náboru a získáte tipy pro využití marketingových technik v praxi.
  • Schopnost dotáhnout náborový proces do konce a neztratit několik cenných žáků.

Obsah e-mailového kurzu

Jak odlišit vaši školu?
Brand je souhrn očekávání, vzpomínek, příběhů a vztahů, které rozhodují o tom, jestli uchazeč podá zápisový lístek k vám, nebo se rozhodne jít jinam. Jak budovat úspěšnou značku a odlišit se od konkurence?
Komunikace nekončí s DOD
Co vše se dá dělat po rozloučení s posledním návštěvníkem DOD? Jak zabezpečit, aby na vás za dva dny nezapomněli?
Klíčové body pro komunikaci
Od posledního dne otevřených dveří existuje minimálně 6 míst v čase, kdy je možné oslovit studenty a ubezpečit je v rozhodnutí.

Cena a organizační informace

  • E-mailový kurz je zcela ZDARMA.
  • Kurz obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat