O školení

Vzdělávejte se s námi i doma nebo u Vás ve škole – níže naleznete aktuální termíny školení, které kompletně probíhají on-line. Dostanete od nás materiály v elektronické podobě, školením Vás provede zkušený lektor, který bude při školení i po něm odpovídat na všechny Vaše dotazy.

Po absolvování všech našich školení dostanete certifikát.

Aktuální školení a termíny

Internetový marketing pro školy
Na školení Internetový marketing pro školy Vám ukážeme, jaké nástroje internetového marketingu jsou pro školy ideální. Pochopíte, jak zapadá internetový marketing do komunikace školy i náborového procesu. Naučíte se zvolit správné nástroje internetového marketingu pro každou část náboru. Více o školení najdete zde.
  2. dubna 2020    9:30 – 13:30

Facebook a Instagram pro školy
Jak komunikovat na sociálních sítích? K čemu jsou vlastně dobré? Naučíme vás, co sdílet na Facebooku, jak komunikovat na Instagramu a proč bez těchto sítí nemůžete být. Více o školení si přečtete zde.
  25. března 2020    9:30 – 13:30

  21. dubna 2020     9:30 – 13:30

Štěstí přeje připraveným
Školení se zaměřuje na strategické řízení školního náboru, značky školy i školní pověsti, pomocí které se můžete vymezit vůči konkurenci, ale také oslovit uchazeče s konkrétními zájmy a předpoklady. Nakonec se podíváme na to, jak vaši školu dostat do médií – od medialistu po psaní tiskových zpráv. Více o školení najdete zde.
  8. dubna 2020    9:30 – 13:30

Plná škola
Úvodní školení Než zazvoní vás uvede do světa školského marketingu – vysvětlíme Vám principy a ukážeme, jak postavit tým, stanovit cíle a přesvědčíme Vás o tom, že ve nemusíte investovat tisíce hodin do náboru, abyste měli přihlášky. Více o školení najdete zde.
  16. dubna 2020    9:30 – 13:30

Jak na školní web
Školení Jak na školní web vám pomůže při tvorbě nového školního webu nebo zadávání kritérií pro výběrové řízení na jeho vytvoření. Ukážeme vám příklady špatné i dobré praxe a cenné poznatky, které můžou škole ušetřit desetitisíce i spoustu starostí. Více o školení najdete zde.
  29. dubna 2020    9:30 – 13:30


„Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a podnětných informací. Určitě je využijeme při propagaci školy.“Ing. Lukáš Nepokoj, SOŠ a SOU Vocelova, Hradec Králové

Co si účastníci školení odnesou?

  • Z každého našeho školení si odnesete praktické znalosti a dovednosti, které můžete začít hned používat v komunikaci Vaší školy
  • Naše školení jsou certifikována DVPP – z každého školení dostanete certifikát
  • Všechny materiály dostanete v elektronické formě
  • I po absolvování školení máte možnost lektorům pokládat otázky týkající se Vaší školy

Pro koho jsou školení určena

Naše školení jsou pro pracovníky středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

 Cena: 1 249 Kč bez DPH.

 Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát DVPP.

 Školení trvá 5 vyučovacích hodin a probíhá on-line.

 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde.

Přihláška na školení

Termín a místo

Vyberte si termín a místo školení.

Fakturační údaje

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Druhý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Třetí účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Čtvrtý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Pátý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Please wait...

Požádejte o termín ve Vámi zvoleném místě nebo uspořádejte školení jen pro Vás na Vaší škole! Napište na info@nezzazvoni.cz nebo rovnou zavolejte na +420 733 778 256.