webinář zdarma

Jak odemknout plný potenciál dnů otevřených dveří

Získejte uchazeče dřív než v deváté třídě

O webináři

Dny otevřených dveří jsou pro střední školy už dávno standardem a povinným minimem, které uchazeči od škol čekají. Se správnou propagací a průběhem mohou být velmi silným nástrojem, který ale dokáže oslovit jen malou část cílové skupiny - uchazeči školu musí v první řadě znát, poté vědět, jaké obory nabízí, a škola ještě musí uspět v enormní konkurenci. Kombinace těchto filtrů způsobuje, že většina potenciálních uchazečů zůstane před branami školy. 

Je tady ale velký potenciál situaci změnit: stačí dny otevřených dveří přejmenovat a využít je směrem k mladším žákům. Využijte to nejlepší, co na dnech otevřených dveří již dávno děláte, přizpůsobte komunikaci a získejte potenciální nové uchazeče roky dopředu pomocí zážitkových dnů! Na webináři si ukážeme, jak nabídnout pomocnou ruku základním školám či unaveným rodičům a získat nadšené fanoušky dávno před tím, než se začnou rozhodovat o střední škole.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

3 problémy školního náboráře
Povědomí o existenci, zaujetí a touha přijít jsou 3 různé složky jedné rovnice. Naučte se přemýšlet o propagaci jako marketingový expert.
Den otevřených dveří jako zážitkový den
Jak zorganizovat den otevřených dveří, aby si uchazeči odnesli skvělý pocit a žádné stížnosti? Stačí splnit několik pouček z designu služeb.

Odemkněte potenciál DOD

Vy máte své cíle, školy a rodiče zase potřeby. Spojte příjemné s užitečným a zapište se hluboko do srdcí vašich fanoušků již letos!
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat