Propagační video pro školy

Video marketing se stává čím dál více populární a není se čemu divit – video dokáže totiž mnohem lépe přitáhnout a také udržet pozornost zákazníků. Zvládne předat velké množství informací v krátkém čase, posiluje důvěru ve značku a vyvolává emoce. Kdy využijete propagační video pro školy? Například pokud chcete komunikovat silné stránky školy, zefektivnit nábor nebo představit nově otevíraný obor.

S pomocí propagačního videa se povědomí o Anglickém gymnáziu v Pardubicích dostalo daleko za hranice kraje a škola získala o 20 přihlášek více, než je běžné. Pokud máte zájem, video, které vám pomůže oslovit uchazeče o studium a budovat značku školy, natočíme i pro vás.

Landing page pro školy


Landing page je specializovaná webová stránka vytvořená pro velmi specifický cíl - získat co nejvíce konverzí. Co to znamená ve školním prostředí? Například otevíráte nový obor, o kterém potřebujete dát vědět co nejvíce uchazečům nebo máte obor, který se vám dlouhodobě nedaří naplnit a potřebujete jej otevřít.

Pomocí landing page jsme v Poličce naplnili obor řezník, v Boskovicích otevřeli nový nástavbový obor a v Liptovském Hrádku oslovili rodiče zájemců o taneční konzervatoř. A pokud máte zájem, landing page, která vám pomůže vyřešit podobný problém, postavíme i vám.


Proč mít propagační video?


Chcete efektivní reklamu


Videoreklamy mají často vyšší úspěšnost než statické obrázky. Když podpoříte video kampaní, zvládnete během krátké doby oslovit tisíce uchazečů. Rozšiřte povědomí o vaší škole skrze formát, který funguje!

Otevíráte nový obor


Chcete otevřít a naplnit nový obor hned od začátku? Video je skvělým pomocníkem – shrnete všechny argumenty do atraktivní podoby, která je efektivní.

Chcete budovat důvěru


Ukažte uchazečům, jaké to je studovat právě u vás. Nechte na videu promluvit žáky i učitele, zachyťte atmosféru školy a budujte vztahy s uchazeči už od prvního kontaktu.

Reference


Škola, která ti otevře cestu do světa


Video, které vzniklo pro Anglické gymnázium Pardubice, sklidilo velký úspěch. Během kampaně, která trvala jeden týden, získalo více než 7 000 zhlédnutí a 90 000 zobrazení na YouTube. Na Facebooku vidělo video 16 000 lidí. Škola získala o 20 přihlášek více, než je běžné a povědomí o škole se dostalo daleko za hranice kraje.

Poptávka propagačního videa

"*" indicates required fields


Image

Mgr. Adéla Vančurová, DiS

Konzultantka