Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů

Registrací na webinář či školení souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v registračním formuláři správcem Než zazvoní s.r.o., se sídlem Sukova 49/4, 602 00 Brno, Česká republika, IČ: 03967921 pro účely pozdějšího kontaktování a zasílání průzkumů a informací o školení a poradenství Než zazvoní. Souhlas se vztahuje pro všechny údaje obsažené v registračním  formuláři. Správce takto poskytnuté informace považuje za pravdivé a poskytnuté dobrovolně. Zpracování a uchování se řídí podle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

Storno podmínky

Pokud zjistíte, že se nebudete moci dostavit, můžete objednávku stornovat. Při stornu víc než týden před termínem školení vracíme 100 % poplatku. Při stornu od sedmi do čtyř dnů před školení vracíme 25 % poplatku. Při stornu tři a méně dní před konáním školení poplatek nebude navrácen. Než zazvoní si vyhrazuje právo zrušit školení v případě nenaplnění minimálních kapacit. Zrušení či přesunutí školení bude oznámeno nejpozději den před jeho konáním a zaregistrovaným účastníkům bude vráceno 100 % zaplacené částky.

*Akademie a Letní Akademie se řídí odlišnými storno podmínkami: Při stornu víc než měsíc před termínem školení vracíme 100 % poplatku. Při stornu od 30 do 7 dnů před školením vracíme 25 % poplatku. Při stornu týden a méně dní před konáním školení poplatek nebude navrácen. Než zazvoní si vyhrazuje právo zrušit školení v případě nenaplnění minimálních kapacit. Zrušení či přesunutí školení bude oznámeno nejpozději den před jeho konáním a zaregistrovaným účastníkům bude vráceno 100 % zaplacené částky.

Platba

Platba za školení probíhá elektronickým převodem oproti faktuře, kterou vám vystavíme po registraci na školení. Délka splatnosti faktury je 14 dní.

Veškeré informace potřebné k platbě naleznete ve faktuře, která Vám bude zaslána na uvedený e-mail do jednoho pracovního dne od odeslání přihlášky.

Jak se přihlásit

Na školení se přihlásíte jednoduchým webovým formulářem na stránkách každého školení, nebo zasláním emailu na adresu info@nezzazvoni.cz. Přihlášku je nutno podat nejpozději den před konáním školení, není-li uvedeno jinak.

Do přihlášky zkopírujte následující text:

Dobrý den, rád/a bych přihlásil naši školu na školení Než zazvoní _______ v termínu _______.

Na školení za naši školu přijde (přijdou):
Jméno a příjmení kontaktní osoby
Emailová adresa
Telefon 
Pozice ve škole
Datum narození
Jméno a příjmení, kontakt, datum narození a pozice dalších osob

Fakturu prosím vystavte na následující adresu:
Název školy
Ulice
PSČ
Město
IČ

Provozovatel webu

Provozovatelem webu je společnost:

Než zazvoní, s. r. o.
Sukova 49/4
602 00 Brno
IČO: 03967921

 info@nezzazvoni.cz
 +420 731 063 164
 www.nezzazvoni.cz