Image

Hloubková analýza

Naplňte potenciál vaší školy

Máte špatnou reputaci? Nespokojené žáky? Nebo jen chcete vědět, kam školu posunout? Pomocí šetření a rozhovorů s žáky, rodiči i zaměstnanci vám dodáme nezávislá data i návrhy řešení.

Hloubková analýza ukáže na konkrétní problematické oblasti a navrhne kroky k jejich nápravě. Použijte tento mocný nástroj k rozvoji vaší školy. Posuňte ji až na vrchol a konkurenci nechte daleko za sebou.

Začněme společně
Proč mít hloubkovou analýzu?


Zvyšte počet uchazečů


Chcete zvýšit počet zájemců o studium na vaší škole? Díky hloubkové analýze zjistíte, proč se jich k vám mnoho nehlásí a co s tím udělat.

Zlepšete reputaci školy


Vaše škola nemá dobrou pověst a nevíte proč nebo si s ní nevíte rady? Hloubková analýza ukáže na problematické oblasti a poradí, jak je vyřešit.

Větší spokojenost


Díky hloubkové analýze zjistíte, které oblasti u vás mohou dělat problémy. Zjistěte, co s nimi dělat, aby byli vaši studenti i zaměstnanci ve škole spokojení.

 

Odlište se od konkurence


Vaše škola mezi konkurencí splývá a potřebujete se od ní odlišit? Zjistěte konkrétní problematické oblasti, na které se zaměřit, a udělejte z nich své přednosti.

Posuňte školu dál


Vaše škola má dostatek spokojených studentů ale přece cítíte, že jí něco schází? S hloubkovou analýzou dokážete školu posunout až na vrchol.

Nezávislé posouzení


Nechte do školy nahlédnout zkušeného odborníka. Hloubková analýza poskytne nezaujatý a odborný posudek o situaci na vaší škole v klíčových oblastech.

V čem spočívá hloubková analýza?

Jde o soubor kvalitativních a kvantitativních šetření sestavených tak, aby zjistily skutečný stav školy v klíčových oblastech. Těmi jsou například učitelé, mistři, vybavení, pověst, kvalita výuky atd. Zde jsou identifikovaná problematická místa a navrženy akční kroky. Hloubková analýza je extrémně přínosná pro další rozvoj školy.
Image

Jak to bude probíhat?

?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

??

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

???

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam.

Co na to říkají lidé ze školství?

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quisque tincidunt scelerisque libero. Etiam dictum tincidunt diam. Fusce consectetuer risus a nunc. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos."
RNDr. Radek Zábranský
ředitel, gymnázium Nepomuk

Konzultace zdarma

Pojďme si promluvit o tom, co vaše škola potřebuje

"(povinné)" indicates required fields

Potkejme se hned!

Telefon, WhatsApp nebo chat
Image

Vladimír Vala

produktový specialista
vala@nezzazvoni.cz
+420 737 527 757

WhatsApp
Image
Jsme on-line
Napište nám do chatu a získejte odpovědi ještě dnes.
Otevřít chat