Do Než zazvoní hledáme tvůrce, se kterými chceme spolupracovat na tvorbě vizuálních (i jiných) materiálů pro školy. Profesionální fotky, propagační videa, tvorba nového loga nebo letáků.

Projekty bude vždy řídit někdo z Než zazvoní, komunikaci s klienty můžete nechat na nás. Předem se domluvíme na ceně, dostanete zadání a po dokončení projektu vám zaplatíme domluvenou částku. Vaše práce pak bude na webech a letácích škol a můžete tak zlepšit image českého školství.

V případě dotazů volejte na 739 656 931 a já (Jakub Roh) vše zodpovím.

Koho sháníme? Největší poptávku máme momentálně po fotografech, kteří zvládnou zachytit atmosféru ve škole a náplň jednotlivých oborů. Dále tvůrce videí, kteří zvládnou vytvořit 1-3 minutové videa a grafiky, kteří s námi chtějí tvořit nové značky.

Ukázky prací - očekávané výstupy


Fotografie – Obchodní akademie a Hotelová škola Havličkův Brod či Zemědělka Olomouc.
Video – Agys .
Vizuální identita – Agys.
Jméno(Required)
Spolupracujeme se školami z celé republiky – pokud je škola z kraje, je to velká výhoda.
Drop files here or
Accepted file types: jpg, pdf, docx, doc, Max. file size: 10 MB, Max. files: 3.
    Zajímá nás alespoň rámcový odhad částky, za kterou dostaneme výstupy: Fotograf – 3 fotky z každého oboru a 20 fotografií ze školy Video – 3 minutové video + 15 vteřinový stories sestřih Grafik – cena za logomanuál viz výše / cena za letáky. Chápeme, že cena není finální a může se měnit - napište nám klidně minimální/ideální cenu nebo cokoliv se rozhodnete, že bychom k vaší (i naší) cenotvobě měli vědět.
    Moc děkujeme 🙂