Vyzkoušejte nové kurzy školského marketingu

Nela PliešovskáMarketingové tipy

Chcete uspořádat nezapomenutelný den otevřených dveří, udržet si co nejvíce přihlášených nebo zjistit, jaké nástroje internetového marketingu jsou pro školu nejvhodnější? Přihlaste se do jednoho z našich e-mailových kurzů, které vás provedou základy školského marketingu. Kurzy jsou zcela zdarma. Každý z nich obsahuje celkem sedm e-mailů, které vám po registraci postupně přijdou do vaší schránky.

Image

Den otevřených dveří je nejdůležitější událost školního náboru –⁠ všechny komunikační aktivity směřují k jedinému cíli: aby na dny otevřených dveří přišlo co nejvíce zájemců. Důležitost dne otevřených dveří dokládají naše průzkumy – skoro polovina středoškoláků vybírala školu na základě zážitku ze dne otevřených dveří. Jak ale zajistit, aby na váš DOD přišlo co nejvíce uchazečů?

Během kurzu se naučíte, jak DOD připravit a vylepšit, jak ho efektivně propagovat i jak na něj navázat, aby uchazeči získali zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Přihlásit se

Věděli jste, že na internetu si vybírá školu 91,4 % deváťáků? Potvrzuje se, že vliv internetu a on-line světa je nezastupitelný – škola, která není na internetu vidět, jako by neexistovala. I přesto naš průzkumy ukazují, že minimum škol se věnuje e-mailovému marketingu a prakticky žádná škola nepoužívá reklamu ve vyhledávačích. Některé školy dokonce ani nemají upravený web tak, aby návštěvníci mohli snadno nalézt informace o přijímacím řízení.

Během kurzu se seznámíte se základy internetového marketingu a zjistíte, jaké nástroje jsou pro komunikaci školy v on-line prostoru nejefektivnější.

Přihlásit se

Canva pro učitele středních škol

27. června 2024 | on-line školení

Vytvářejte úžasné grafické materiály! Canva vám pomůže vytvářet hezké a funkční materiály, i když nejste profesionální grafik.

Více o školení

Image