webinář zdarma

Jak na on-line den otevřených dveří

Den otevřených dveří pro 21. století

O webináři

Termín pro podání přihlášek se nezadržitelně blíží a školy prozatím neměly téměř žádnou možnost potkat se s uchazeči osobně. Dny otevřených dveří jsou každoročně vrcholem kontaktní náborové kampaně. Je to událost, na které školy mohou ukázat to nejlepší, co mají. Jak ale den otevřených dveří přenést do on-line prostředí tak, aby neztratil švih? Přesně na tuto otázku vám odpovíme na naší on-line přednášce Jak na on-line den otevřených dveří.
Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Data z výzkumů o DOD
Jakou roli hrají dny otevřených dveří v náborové kampani? Podle čeho se rozhodují uchazeči a na kolik dní otevřených dveří půjdou?
Typy on-line DOD
Který je typ je správná volba pro vaši školu? Jak náročné jsou jednotlivé varianty? Vyberte si mezi statickou a dynamickou variantou.
Potřebné vybavení
Aby váš on-line den otevřených dveří dobře vypadal, je potřeba zabezpečit dobrou vizuální a zvukovou kvalitu.
Na co si dát pozor
Víte, co budete říkat? Jak působit před uchazeči kompetentně? Co se musí naučit kameraman a proč používat gimbal?
Ukázky proběhlých DOD
Každá škola je trochu jiná a proto volí různé formáty dny otevřených dveří. Jak na to šli na gymnáziu, technické nebo gastronomické škole?
Jakých výsledků školy dosáhly
Tisíce zobrazení, doba shlédnutí videa v řádu dní a ohromný nárůst engagementu na sociálních sítích. To jsou jen částečné výsledky.
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat