e-mailový kurz zdarma

Grafika pro školy v Canvě

Canva pro každého učitele!

Canva je on-line grafický editor, který vám pomůže vytvářet hezké a funkční materiály, i když nejste profesionální grafik. Potřebujete hezkou grafiku na sociální sítě, pozvánku na den otevřených dveří nebo jednoduchý leták? Nebo chcete vytvářet poutavé prezentace a další výukové materiály? S tímhle vším si Canva poradí a my vás naučíme, jak Canvu ovládat.

Výběr školy není pouze o informacích o oboru, ale roli hrají především emoce, které se předávají skrze texty i grafiku. Uživatelé sociálních sítí jsou navíc neustále bombardováni obsahem a je čím dál tím těžší zaujmout jejich pozornost. Pokud chcete zaujmout pozornost a odlišit se od konkurence, musíte vytvářet hezké a efektivní vizuální materiály. Pozvánky z Wordu, obrázky plné malého textu či špatné fonty mohou vaší škole dokonce ublížit.

Tento e-mailový kurz je zdarma a obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky. Během kurzu se seznámíte se základy práce s online grafickým editorem Canva, zjistíte, jak vytvořit efektivní návrh a co je potřeba dodržet při budování značky.

Proč jsou e-mailové kurzy Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. V e-mailových kurzech se dělíme o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.
Image

Co si z kurzu odnesete?

  • Zjistíte, co je to Canva, jak se používá a jak získat prémium verzi zdarma pro školy.
  • Seznámíte se se základními funkcemi Canvy.
  • Naučíte se vytvářet efektivní grafické návrhy.
  • Zjistíte, co je potřeba dodržet pro budování silné značky.

Obsah e-mailového kurzu

Co je to Canva?
Zjistíte, jaké funkce Canva nabízí, jak je využívat i jak získat prémiovou verzi pro školy zdarma.
Co je to sada pro značku?
Jak nahrát a nastavit barvy, loga a písma, které používá vaše škola? Usnadněte si práci tam, kde to má skutečně smysl.
Tipy a triky pro efektivní grafiku
Jak vytvořit návrh, který vás bude správně prezentovat? Pro vytvoření profesionálních výstupů musíte znát několik jednoduchých tipů.

Cena a organizační informace

  • E-mailový kurz je zcela ZDARMA.
  • Kurz obsahuje celkem sedm e-mailů, které postupně přijdou do vaší schránky.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení