O školení

Propagace a marketing se ve stále větší míře přesunují na internet. 92 % rodičů a 93 % žáků hledá informace o školách pro své potomky na internetu. Přesto školy stále tvrdošíjně lpí na starých off-line postupech. Z našich výzkumů víme, že minimum škol se věnuje e-mailovému marketingu a prakticky žádná škola nepoužívá reklamu ve vyhledávačích. Některé školy dokonce ani nemají upravený web tak, aby návštěvníci mohli snadno naleznout informace o přijímacím řízení. A potom se diví, že mají málo přihlášených žáků.

  Internetový marketing  je akreditován jako vzdělávací program DVPP pod č.j. MSMT- 33041/2018-1-934  

Aktuální termíny


  12.11. 2019     9:30 – 13:30      Brno

  13.11. 2019     9:30 – 13:30      Praha

  27.11. 2019     9:30 – 13:30      Ostrava

„Ve své praxi se snažím využívat všechny informace, které jsem načerpala na Vašem školení – například vzhled a uspořádání webové stránky, vhodný obsah nabídky „pro uchazeče“. Také jsem se zorientovala v Google Analytics a plně tuto službu využívám.“Ing. Iveta Matušková, Střední škola železniční a stavební, Bulharská, Šumperk

Co si účastníci školení odnesou?

 • Seznámíte se s průzkumy o chování uchazečů a jejich rodičů při vyhledávání informací
 • Projdeme společně váš web a ukážeme si chyby v obsahu a struktuře
 • Pochopíte tvorbu webu, zvládnete web zadat ve veřejné zakázce a vybrat nejlepší nabídku
 • Budete rozumnět chování vyhledáváčů a základům SEO
 • Ukážeme si principy online reklamy, reklamy na Facebooku i jak rozeslat hromadné emaily

Obsah školení

 1. Data o používání internetu a internetovém marketingu Jak se chovají vaši zákazníci na internetu? Co je zajímá, co potřebují vědět a jak často chodí na váš web?
 2. Web a jeho použitelnost Jak web co nejvíce přizpůsobit vaší cílové skupině? Jaké informace patří na titulní stránku a které je naopak lepší schovat do struktury webu? Projdeme společně Váš web a ukážeme na největší nedostatky.
 3. Optimalizace pro vyhledávače Když Vás nikdo nenajde, jako byste neexistovali. Přizpůsobte svůj web vyhledávačům a zajištěte si návštěvnost zdarma.
 4. PPC reklama Internetová reklama je levná, přesně zacílená a efektivní. Naučte se základy PPC reklam v největší inzertní síti na světě.
 5. Reklamy na Facebooku Vyberte si jedno nebo několik uživatelů a zobrazujte jim perfektně personalizovanou reklamu. Vytvořte různé sdělení pro dívky a chlapce a nebo reklamu zaměřte na okolní obce.
 6. Emailový marketing Posílejte hezky vypadající emaily tisícům lidí najednou. Zdarma!
 7. Webová analytika, monitoring a další nástroje Naučte se číst analytiky vašeho webu a přizpůsobte jej vašim návštěvníkům, prodlužte dobu, kterou na webu zůstanou, nebo zvyšte úspěšnost registračního formuláře.

Ukázka prezentace

Pro koho je školení určeno

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

 Cena: 1 890 Kč bez DPH – cena zahrnuje materiály ke školení a drobné občerstvení
 Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát
 Školení trvá 6 vyučovacích hodin
 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

Přihláška na školení

Termín a místo

Vyberte si datum a místo školení

Fakturační údaje

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Druhý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Třetí účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Čtvrtý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Pátý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Please wait...

Nevyhovují Vám vybrané termíny nebo místa? Požádejte o školení ve Vámi zvoleném místě nebo uspořádejte školení jen pro Vás na Vaší škole! Napište na info@nezzazvoni.cz nebo rovnou zavolejte na +420 736 624 840.