webinář zdarma

Co trápí generaci Z v českých školách – poznatky z praxe a výzkumů Než zazvoní

Poznejte svou nejdůležitější cílovou skupinu

Citliví, vystresovaní, nejistí –⁠ tak hodnotí podle průzkumů generaci Z starší lidé. Mladí lidé z GenZ jsou skutečně odlišní, ale je tomu skutečně až takto? Rozdíly mezi generací učitelů a žáků vytváří v mnoha případech třecí plochy, což má negativní vliv na spokojenost obou stran, snižuje efektivitu vzdělávání a zasahuje do náboru škol.

Co je pro generaci Z důležité? Jak nastavit komunikaci ve škole a efektivně předcházet konfliktům? Jakým způsobem sbírat zpětnou vazbu a na co nezapomenout? Nejen to se dozvíte na tomto webináři.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Data z průzkumů
Co nám o generaci Z říkají data? Jak je vnímají starší generace? A můžeme z toho vůbec cokoli vyvozovat?
Psychické zdraví
Psychiatra každý rok vyhledá přes půl milionu Čechů a Češek, dalším dvěma milionům by to podle odhadu odborníků prospělo.
Rizika pro reputaci školy
Každá škola je přesně jeden negativní novinový titulek od katastrofy. Na co si dát pozor, abychom nemuseli řešit krizové stavy?
Poznatky z praxe
Díky desítkám hodin rozhovorů na školách a průzkumům máme data přímo od zástupců Generace Z. Řekneme vám, co řeší a s jakými problémy se potýkají.
Jak komunikovat s GenZ
Generace Z vyžaduje odlišný přístup a jiný způsob komunikace. Co ji specifikuje a jak najít společnou řeč? I to bude jedním z témat webináře.
Jak na zpětnou vazbu
Získávání zpětné vazby by mělo být pravidelnou součástí interní komunikace školy. Jak často ji sbírat, na co se ptát a na co nezapomenout?
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení