webinář zdarma

Co trápí generaci Z v českých školách – poznatky z praxe a výzkumů Než zazvoní

Poznejte svou nejdůležitější cílovou skupinu

Citliví, vystresovaní, nejistí –⁠ tak hodnotí podle průzkumů generaci Z starší lidé. Mladí lidé z GenZ jsou skutečně odlišní, ale je tomu skutečně až takto? Rozdíly mezi generací učitelů a žáků vytváří v mnoha případech třecí plochy, což má negativní vliv na spokojenost obou stran, snižuje efektivitu vzdělávání a zasahuje do náboru škol.

Co je pro generaci Z důležité? Jak nastavit komunikaci ve škole a efektivně předcházet konfliktům? Jakým způsobem sbírat zpětnou vazbu a na co nezapomenout? Nejen to se dozvíte na tomto webináři.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Data z průzkumů
Co nám o generaci Z říkají data? Jak je vnímají starší generace? A můžeme z toho vůbec cokoli vyvozovat?
Psychické zdraví
Psychiatra každý rok vyhledá přes půl milionu Čechů a Češek, dalším dvěma milionům by to podle odhadu odborníků prospělo.
Rizika pro reputaci školy
Každá škola je přesně jeden negativní novinový titulek od katastrofy. Na co si dát pozor, abychom nemuseli řešit krizové stavy?
Poznatky z praxe
Díky desítkám hodin rozhovorů na školách a průzkumům máme data přímo od zástupců Generace Z. Řekneme vám, co řeší a s jakými problémy se potýkají.
Jak komunikovat s GenZ
Generace Z vyžaduje odlišný přístup a jiný způsob komunikace. Co ji specifikuje a jak najít společnou řeč? I to bude jedním z témat webináře.
Jak na zpětnou vazbu
Získávání zpětné vazby by mělo být pravidelnou součástí interní komunikace školy. Jak často ji sbírat, na co se ptát a na co nezapomenout?

Termín

  • 1. června 2023, 10:00-11:00

Cena a organizační informace

  • Webinář je zcela ZDARMA.
  • Probíhá on-line.
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace.
  • Délka webináře je 60 minut.
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře.

Pro koho je školení určeno?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Registrační formulář

"(povinné)" indicates required fields

Potřebujete se zeptat?

Máte problém s technikou? Potřebujete více informací? Nebo vás zajímají naše služby? Jsme tady pro vás.
Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení