webinář zdarma

Jak zachránit (a posílit) nábor v posledních 2 měsících

O webináři

Přihlášky jsou za rohem – zbývají necelé 2 měsíce a školy budou vědět, jak letos dopadly. Už teď ale můžete hodnotit a odhadovat, jak to letos dopadne – přišlo vám na dny otevřených dveří více lidí? Máte velkou návštěvnost na webu, oslovili jste desítky tisíc lidí na sociálních sítích? Pak je vše v pořádku a stačí si zájem udržet. Ale i kdyby ne – pořád máte zhruba 6 týdnů na to nábor zachránit.

Na webináři se podíváme na možnosti, co teď dělat. Týden po týdnu vám představíme, co můžete zkusit a jak za krátký čas oslovit co nejvíce lidí. Podíváme se na reklamy, weby, landing page, videa i plakáty. Nebudeme se bavit o dlouhodobých věcech, jako je organická správa, změna webu a komunikace či budování značky – na to je pozdě.

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?
V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.

Obsah webináře

Aktivity, co vyzkoušet
Představíme vám placené i neplacené nástroje, které stojí za to vyzkoušet.

Plán až do přihlášek

Řekneme vám, kdy se vyplatí ještě investovat do reklamy a kdy už jde jen o vyhazování peněz.
Odzkoušené praxí
Představíme vám jen to, co nám historicky fungovalo. S náborem máme už letité zkušenosti.
Image
Image
Image
Image

Termín a čas

  • Webinář již proběhl.

Organizační informace

  • Webinář je ZDARMA.
  • Školení probíhá on-line.
  • Záznam webináře vám zašleme na email.

Pro koho je webinář určen?

Webinář je určený všem pracovníkům ve školství, kteří pracují s mladými a chtějí lépe porozumět tématům, které řeší. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů a hlavně učitelé. Webinář je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zajistit, aby nebyla vnímána jako zastaralá instituce, která nerozumí dnešnímu světu.

Registrační formulář

"*" indicates required fields

Rychlý kontakt

Image

Mgr. Zuzana Halabalová

Koordinátorka školení

Mohlo by vás také zajímat