Akademie NZ

Aktuálně vypsané třídy

  zápis duben 2018   Praha

  zápis duben 2018   Brno

  zápis duben 2018   Ostrava Akademie se koná ve třech největších městech České republiky – v Praze, Brně a Ostravě. Program je rozprostřen do šesti setkání v rámci 6-8 měsíců. Vždy v den setkání se od 9.30 do 13.30 věnujeme výukovým tématům, následují individuální konzultace s lektorem.

„Semináře jsou pro mě úžasné.  Plné informací a zdrojů, které potřebuji ke své práci, s velkým přehledem o marketingu, praxi, v různých formách, a nejen ve školství. “Ing. Pavla Kavuloková, ŠKODA AUTO a.s., odštěpný závod Střední odborné učiliště strojírenské

Kompaktní program pro školy

Akademie Než zazvoní je kompaktní program praktického marketingu škol, určený pro vedoucí pracovníky a osoby zodpovědné za nábor školy. Vhodný je také pro zástupce zřizovatelů, ministerstva, zájmové organizace a zaměstnavatele spolupracující se školami.

 Stanete se odborníkem marketingu škol
 Pozvednete Vaši školu nebo instituci a rozšíříte si know-how
  Získáte 6 odborných certifikací DVPP a certifikát Než zazvoní

Vzor certifkátu

Obsah Akademie

Akademii tvoří 6 půldenních workshopů, které jsou načasovány tak, aby byly poznatky ihned využitelné v náborových aktivitách školy. Podstatnou částí Akademie je výměná zkušeností mezi účastníky a individuální konzultace s lektorem.

 • Plná škola – není propagace jako propagace

  V první fázi budujte povědomí a dobré jméno Vaší školy. Později zvěte na Den otevřených dveří a nakonec se ujistěte, že ti, co složí přijímačky, budou skutečně chtít na Vaši školu nastoupit. Naučte se rozlišovat jednotlivé marketingové nástroje a fáze cyklu uchazeče v základním bloku Plná škola.

 • Štěstí přeje připraveným – kde máte nejvyšší šance?

  Žádná škola nezvládne oslovit všechny deváťáky. Není to ani efektivní. Naučte se cílit své náborové aktivity tam, kde mají největší smysl. Dejte hlavy dohromady, sestavte si mapu cílové oblasti a naučte se vytvořit ten správný školní tým v bloku Štěstí přeje připraveným školám.

 • Data – nedejte na dojmy!

  Všude okolo leží data, která vám pomohou dělat kvalifikovanější rozhodnutí. Stačí je sebrat a naučit se s nim pracovat. Jak vypadal konverzní trychtýř v minulém roce? Ze kterých škol nám chodí nejvíc studentů? Co se studentům líbí? Co zajímá rodiče? Vše budete umět zjistit a vyhodnotit, navštívte-li Data – nejlepší přítel marketéra (náboráře).

 • Internetový marketing – máte pevné kramfleky v onlinu?

  92 % rodičů a 95 % uchazečů si hledá informace o školách na webu. Jste si jistí, že Vás najdou? Že na Vás kliknou raději než na ostatní školy? Že se na webu dozví vše, co potřebují? Pojistěte se. Naučte se ovládat online prostor a Internetový marketing pro školy.

 • Den otevřených srdcí – máte jen jeden pokus. Nepokazte ho

  Den otevřených dveří je vaší největší příležitostí. Dostaňte na něj co nejvíce návštěvníků a připravte jim zážitek, na který si vzpomenou, až budou vypisovat přihlášku. Načerpejte inspiraci v tématickém bloku Den otevřených srdcí.

 • Přihláška je teprve začátek

  49 % všech škol končí s marketingovými aktivitami ještě před uzávěrkou přihlášek. Přichází tím o studenty, které už jednou pracně oslovily. Neudělejte stejnou chybu. Blok Přihláška je teprve začátek Vás naučí s uchazeči komunikovat až do konce. Každý ztracený žák je obzvlášť bolestivý.

Co je na Akademii nejlepší

 • Budete dostávat průběžné praktické domácí úkoly a přípravu na setkání – zpravidla spojené s realitou Vaší školy, nic tak nepřijde vniveč
 • Seznámíte se s bezmála 20 průzkumy o rozhodovacím procesu deváťáků, jejich rodičů a základních škol a dalšími odbornými materiály Než zazvoní
 • Předáme Vám praktické know-how ve školském marketingu
 • Vyměníte si zkušenosti s kolegy z jiných škol a vzdělávacích institucí
 • Vždy Vám bude k dispozici profesionální lektor pro individuální konzultace a to nejen na setkání, ale i v průběhu Vaší účasti v Akademii

Cena a organizační informace

 Cena: 9 990 Kč – v případě Akademie pro jednu školu je cena stanovena dohodou dle počtu účastníků
 Po absolvování každého bloku Akademie obdrží účastníci certifikát DVPP s akreditací MŠMT, na závěr obdrží certifikát o absolvování Akademie
6×5 vyučovacích hodin + konzultace a průběžný tutoriál
  Třídy se otevírají pro 4-10 posluchačů. Program se vypisuje zpravidla v Praze, Brně a Ostravě. Lze jej uspořádat také individuálně ve Vaší škole.
 Pokyny k platbě, storno podmínky najdete zde

Přihláška na Akademii

Termín a místo

Vyberte si datum a místo školení

Fakturační údaje

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Druhý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Třetí účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Čtvrtý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Pátý účastník

Nutné pro vystavení certifikátu o absolvování

Please wait...
Máte zájem o Akademii pro celou školu?
Napište na kosikova@nezzazvoni.cz nebo volejte +420 733 778 256.